Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć spotkał sie ktoś może żeby ta rękawica zostawiała microryski ? FLEXIPADS MERINO WASH MESH MITT. Problem jest taki ze wczesniej myłem nią samochod ale miałem do korekty i nie było chyba tak tego widać i zrobiłem korekte wszystko ładnie motem umyłem samochód patrze w słońcu i tysiace micrrysek w kszatlcie uśmiechu i na calym boku tak jakie ruchy wykonywałem rękawicą. Myślałem że to wina lakieru nałożyłem ceramike i dalej to samo. Myty zgodnie ze sztuka piana i na dwa wiadra i suszyony ręcznikami czy to może wina ręcznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z lare pomarańczowej i żółtej. Same w sobie całkiem ok ale  rozmiar trochę duży. Do "prostych" felg dają radę, przy gęstym wzorze korzystałem dodatkowo z "mini koncowek" i wałka elastycznego zapinanego do rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pioter83 napisał:

Czy po korekcie lakieru, kiedy samochód przestoji całą noc w garażu a potem wymycie na 2 wiadra, trzeba jeszcze odtłuścić lakier przed nałożeniem wosku?

Tak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KUBA46 napisał:

Standardowy szampon wystarczy...Reset np. Po co katować czysty, dopiero co przygotowany lakier? 

Fx pomarańczowy jako odtłuszczający będzie OK. 
Pamiętaj o dokładnym wymyciu szczelin 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oprysku świetnie działają produkty zasadowe np. SG Pre wash citrus oil. Produkty kwasowe wymagają tarcia aby wykorzystać ich pełen potencjał 😉 ale jeżeli koniecznie chcesz to w odpowiednim stężeniu nic się nie stanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pianę w oprysku na zimowy bezdotyk - czy Pure Chemie Sour Foam bedzie bezpieczne ? (jedno auto z ADBL SSW, drugie z 476s)  Czy raczej nie bo kwaśna piana tylko na powłoki?
Słyszałem, że z oprysku robi robotę Bilt Hamber Auto Foam.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kudlaty86 część spolerujesz i nie będzie aż się tak w oczy rzucać. Natomiast żeby całkiem się tego pozbyć trzeba będzie dać do lakiernika. Przynajmniej tak to ze zdjęcia widać, kwestia obejrzenia na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Odmrażacz do szyb który nie zostawia efektu zaparowanych szyb i jest wydajny. Ktoś coś poleci? 

 

Żaden. Parowania nie oszukasz. Ja mam dość mocno porysowaną szybę przednią więc się nie przejmuję i lecę Murską. Odmrażacze mnie wkurzają bardzo tym parowaniem. Mam na przykład mix Tenzi z Soft99 i wczoraj przy -2 odparowywało mi to z 5 minut przy nawiewie odpalonym na maxa

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Strus napisał:

 

Żaden. Parowania nie oszukasz. Ja mam dość mocno porysowaną szybę przednią więc się nie przejmuję i lecę Murską. Odmrażacze mnie wkurzają bardzo tym parowaniem. Mam na przykład mix Tenzi z Soft99 i wczoraj przy -2 odparowywało mi to z 5 minut przy nawiewie odpalonym na maxa

Potwierdzam, testowałem kilka mixów i odmrażaczy i każdy zostawia efekt zaparowanej szyby czasami (w zależności od warunków), jest to mega irytujące bo czasami widoczność gorsza niż odśnieżenie i usunięcie lodu skrobaczką nawet małej części szyby.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówienie poleciało w momencie wysłania poprzedniego posta, dziękuję Wam za zainteresowanie. 😃 Mam jeszcze pytanie jak wygląda u Was sprawa smarowania uszczelek mam preparat z sonaxa posmarowałem uszczelki jednak przed wczoraj złapało mi uszczelkę. Czy błędem mogło być smarowanie na nie dokładnie osuszone uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.