Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2018 o 22:19, Hazelek napisał:

Jakas dobra anty para na parujące szyby? chciałbym uzyc głownie na przednią i 2 boczne z przodu poniewaz mocno parują w deszczu a przyczyny nie moge znalezc

A jak włączysz klimę to nadal parują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał126 napisał:

@Birkhof, pics or didn't happen :mrgreen: Może być nowy hit 🙂

Ja kupowałem z tej aukcji, ale wiadomka - jest już w archiwum: https://archiwum.allegro.pl/oferta/szczotka-drewniana-z-wlosiem-naturalnym-30cm-i6761002829.html
Widzę, że są takie same nadal w ofercie tego samego sprzedawcy: https://allegro.pl/szczotka-drewniana-z-wlosiem-naturalnym-30cm-i7090739391.html
Jak potrzebujecie to wytargam ją z szafy (chyba u teściów) gdzie czeka na śniegi i wrzucę zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof, w Norauto widziałem podobne.

Edyta: w szczotkach Vikan jest jedna wyróżniająca rzecz, która się bardzo przydaje - wewnątrz jest dziura, w której zbiera się śnieg, dzięki czemu się tak nie zalepia. To coś jak dziura w padach do DA 😉 Mówię ze swej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję auto na zimę, na lakier pójdzie Fusso Coat i moje pytanie, jaki cleaner pod to, nie ukrywam, że chciałbym trochę podbić kolor i zamaskować drobne ryski. Jedno auto na Toyota Auris w kolorze "denim blue", a drugie E61 czarne. Ogarnie to jeden specyfik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję auto na zimę, na lakier pójdzie Fusso Coat i moje pytanie, jaki cleaner pod to, nie ukrywam, że chciałbym trochę podbić kolor i zamaskować drobne ryski. Jedno auto na Toyota Auris w kolorze "denim blue", a drugie E61 czarne. Ogarnie to jeden specyfik? 

Dedykowany cleaner od soft99 micro-liquid compound, ale jeśli chcesz mieć większą trwałość to najlepiej wymyć powierzchnie przed fusso

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adaszek96 napisał:

Dedykowany cleaner od soft99 micro-liquid compound, ale jeśli chcesz mieć większą trwałość to najlepiej wymyć powierzchnie przed fusso

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Skoro mam go wymyć IPA, to może być zwykły cleaner bez wypełniaczy np od SG, bo taki będę gdzieś miał. Na 12 msc nie potrzebuję tego, ale z 5 mógłby poleżeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam go wymyć IPA, to może być zwykły cleaner bez wypełniaczy np od SG, bo taki będę gdzieś miał. Na 12 msc nie potrzebuję tego, ale z 5 mógłby poleżeć. 
Nie będzie leżał 12 miesięcy, tym bardziej w zimowych warunkach. Mimo wszystko cleaner od SG będzie miał jakieś wypełniacze i osłabi trwałość wosku. Fusso przeżyje zime, ale musisz go wymyć po cleanerze.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adaszek96 napisał:

Nie będzie leżał 12 miesięcy, tym bardziej w zimowych warunkach. Mimo wszystko cleaner od SG będzie miał jakieś wypełniacze i osłabi trwałość wosku. Fusso przeżyje zime, ale musisz go wymyć po cleanerze.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Może nie po każdym myciu, ale raz w tygodniu i tak będę go wspierał QD, więc powinien przetrwać. Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lalek12 napisał:

Szykuję auto na zimę, na lakier pójdzie Fusso Coat i moje pytanie, jaki cleaner pod to, nie ukrywam, że chciałbym trochę podbić kolor i zamaskować drobne ryski. Jedno auto na Toyota Auris w kolorze "denim blue", a drugie E61 czarne. Ogarnie to jeden specyfik? 

Skoro drobne ryski, to najprościej byłoby je usunąć, jakiekolwiek 'wypełnianie' w warunkach jesienno-zimowych to efekt dosłownie chwilowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś plastidipem felgi pomalowane ? 😄 Ostatnio przeszlifowałem swoje koła zimowe (aluminium) bo były już trochę styrane i miałem je w proszek oddać ale coś widzę, że zima to zaraz będzie i zostane w czarnej d...e. Dlatego chcialem je na szybkości sam pomalować plastidipem tylko nie wiem jak to potem się będzie myło? I czy wytrzyma takie malowanie chociaż jeden sezon zimowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, michlacz231 napisał:

749547360_2_644x461_volvo-740-dodaj-zdjecia.jpg.b20da30e024cfa19416c7c548dcb47d6.jpgCzy taki lakier jest do zrobienia , czy to już wyjałowione?

Jasne ze sa tylko potrzebujesz z dwa trzy pady, do jednego etapu szybko  sie zapychaja, i musisz byc ostrozny latwo na kantach zedrzec do podkladu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję odkurzacza dla rodziców do domu, czyli zwykłego lecz dobrego do 550zł ? Myślałem nad Profi 1.2 lub Karcher Wd3 i niewiem który jest lepszy znowu karcher to taki duży jak przemysłowy i nie bardzo tochę, ale jak lepszy od wszystkich to i on będzie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojtecki napisał:

Ma ktoś plastidipem felgi pomalowane ? 😄 Ostatnio przeszlifowałem swoje koła zimowe (aluminium) bo były już trochę styrane i miałem je w proszek oddać ale coś widzę, że zima to zaraz będzie i zostane w czarnej d...e. Dlatego chcialem je na szybkości sam pomalować plastidipem tylko nie wiem jak to potem się będzie myło? I czy wytrzyma takie malowanie chociaż jeden sezon zimowy ?

Siostra w Ibizie ma walniętego plastidipa, Motip Dupli Płynna Guma w Sprayu, kolor CZARNY POŁYSK, 3 puszki po 400 ml na komplet felg 15, położone 5 lub 6 warstw lakieru/gumy przez szwagra, od 2 lat na felgach letnich i nie widać żeby to miało zejść. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lalek12 na 2-letni lakier możesz jak najbardziej. Jednak miej świadomość, że Clay Spongi zbierają dużo mniej niż tradycyjne glinki, jedyny plus to szybciej się nimi pracuje.

Tu masz więcej opinii Kolegów:

https://kosmetykaaut.pl/topic/9627-adbl-clay-sponge-czy-lepiej-tradycyjna-glinka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.