Jump to content

paperson

Użytkownik
 • Content Count

  1,785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

paperson last won the day on September 30 2019

paperson had the most liked content!

Community Reputation

682 Genialna

6 Followers

About paperson

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Seat Leon
 • Województwo
  Warmińsko-Mazurskie

Recent Profile Visitors

4,221 profile views
 1. 1. b0l5 Zapach Mailina 2. Jacek94 Granat 3. david2888 Zapach Malina 4 GLOSSY CAR Zapach Malina 5. kamil598 Zapach Granat 6. jus_kuba zapach malina 7. grabek246 zapach malina ( granat też może byc 8. Stopson5140 zapach malina 9. Damiano2007 zapach granat bo malinę już znam 10. Grzechu23 zapach malina 11. Arkadio_Gdansk zapach granat 12. Bielutomek - zapach granat 13. Tomcio1 malina 14. Eidos71 - zapach nie jest aż tak istotny, jak skuteczność więc nie wybieram zapachu 15. Smerf91 - malinka 16. Kamil3km - zapach malina 17. Trewas - zapach obojętny (każdy zapowia
 2. @Damian68 @wojtecki do swojego diesla zalewam przed wymianą płukankę Millers oils engine flush lub Archoil AR2820. Po regularnym stosowaniu zauważalnie wzrosła ilość oleju, jaką mogę wlać do układu przy zachowaniu "środka" podziałki bagnetu. Olej dłużej pozostaje czysty.
 3. Dokładnie! Większość tego typu produktów ma w składzie kwasy organiczne, np: mlekowy/mrówkowy/cytrynowy.
 4. @Arkadio_Gdansk niezależnie od rodzaju powłoki proces ten sam .
 5. @Arkadio_Gdansk tuż po aplikacji wrzucam fibry do wiadra z ciepłą wodą i płynem do mf. Po całej akcji piorę całość tak zebranych fibr w pralce. Nie zauważyłem żeby twardniały.
 6. Zauważyłem, że na plastikach leży minimalnie krócej niż na lakierze, lecz jak dobrze przygotujesz powierzchnię to spokojnie da radę.
 7. @Vujek zabezpieczałem moonlightem, efekt zamierzony jest, leży o połowę krócej niż CP Dlux.
 8. @Malwin41 trochę nerwów pewnie Cię te sytuacje kosztowały, lecz akcja wykonana profi. Bardzo lubię Twoje wszelkie prace przy Skodzie, nawet te okupione nerwami, lecz z happy end'em
 9. @KUBAS_95 bardzo miło się czyta i ogląda. Przypuszczam, że zdjęcia i tak nie oddają pozostawionego serducha, które włożyłeś w prezentowaną pracę. Sam od kilku miesięcy rozglądam się za terenówką z lpg, ale jakoś nie mam szczęścia.
 10. @krystian1995 świetne porównanie. Ja to kupuję. Czekam na kolejne filmy
 11. Ze znanych mi to Polishangel Presto Detail Spray. W tym QD widać gołym okiem pływające kawałki carnauba .
 12. @jolley kładź spokojnie. Jakiś czas temu po ogarnięciu szybki liczników pastą finiszową, położyłem CP Dlux i jest gitara
 13. @Gal możesz je umyć ciepłą wodą z szamponem Meguiar's Gold Class
 14. @MMCzysci bierz Bardzo dobry produkt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.