Jump to content

Rafal9304

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Rafal9304

Informacje

 • Auto
  Volvo XC90
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piana od Sonaxa bardzo fajna i można stosować również jako szampon, niestety nie należy do tanich. Ja w okresie zimowym używam CleanTech Citrus Foam a w letnim wystraczająca jest ProElite Detailing Foam Duo.
 2. Pamiętaj o rękawiczach przy myciu szyb, żeby nie przenosić tłuszczu z rąk na mikrofibrę a z mikrofibry na szybę.
 3. Miałem ten sam problem w busie, u mnie pomógł Koch Eulex.
 4. Jeżeli regularne mycie to 1:20 będzie wystarczające. Stężenia 1:20 stosuje do wnętrz "normalnie" brudnych. 1:10 do szczurów ale miałem przypadki że rozcieńczenie 1:10 potrafiło narobić szkód (zebrało białe napisy lub w Golfie IV z jasną deską kolor deski miałem na mikrofibrach). także trzeba uważać.
 5. Sporadycznie, jeżeli zauważę słabe hydro "kropelki" lub jego brak, zazwyczaj w dolnych partiach drzwi wtedy stosuje kwaśny szampon w celu odetkania wosku. Do regularnego mycia stosuje neutralny szampon. Jeżeli myjesz regularnie auto to nie widzę potrzeby stosowania za każdym razem kwaśnego szamponu.
 6. Ja od siebie polecam kwaśny Pure Chemie Car Shampoo, cenowo wychodzi bardzo fajnie i nieźle odtyka mi Fusso. Z neutralnych to korzystam z Funky Witch Wash & Posh, droższy ale mi bardzo podpasował.
 7. Proszę o dodanie do grupy: rafal.kotnarowski@gmail.com
 8. To samo miałem, zamówiłem dwie sztuki Black Water 200 ml i w obu było to o czym mówisz.
 9. Proszę o dodanie do grupy - rafal.kotnarowski@gmail.com Dzięki
 10. Polecam płyn do spryskiwaczy z firmy Opoltrans, pod koniec roku robiąc zakupy wziąłem jedną bańkę na próbę, szybko wróciłem po większą ilość. Nie zostawia śladów, pachnie owocowo, bańka 5 litrów no i cena (w tamtym roku) 9 zł za sztukę. Dokładnie ten co na zdjęciu poniżej:
 11. Dzisiaj przyszła do mnie paczka, niestety 500 ml. SOFT99 Luxury Gloss 500 ml 7855342702 - 28.99 zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.