Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, grechut napisał:

Potrzebuję ściągnąć z maski gyeon cancoat bo się chusteczkowo położyło.. Wystarczy maszyna + cleaner do lakieru? 

Raczej da radę (nie wiemy co to za cleaner) ale jeśli chcesz ponownie kłaść jakąś powłokę to lepiej pastą finiszową.

Ja do tego celu preferuję pastę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, znajomy ma problem. Ma czarne anodowane lagi w nowym motocyklu i w te upały spryskał cały front bug removerem i mu zaschło, zorientował się dopiero gdzieś na drugi dzień w domu. Czym to ruszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saczi Nie wiem na czym polega wpadka,  ale jestem bardzo ciekawy ich podejścia do klienta w takich sprawach.  W sumie jest to firma,  o której nic nie słyszałem względem reklamacji.  

Dawaj znać jak to tam z nimi wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się pierwszy raz za woskowanie auta przejrzałem trochę forum i dobrałem podstawowe kosmetyki
I moje pytanko:
Czy po użyciu clinera (Poorboy's World White Diamond), a przed użyciem wosku (Collinite 476s) użyć środka do odtłuszczania?

Jak zależy Ci na trwałości wosku to odtłuścić. Jak chcesz mieć najlepszy wygląd kosztem trwałości to nie odtłuszczać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 chromowane czy alu? jeśli chromowane to miękka gąbka i pasta do chromu powinna dać radę, jeśli alu może być ciężej, mi na na audi i volvo jakiś czas temu o filc się otarło. polerka jest "indywidualna" - nie ma przepisu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 Zalecam pastę Autosol.  W większości przypadków jest zbawienna,  chociaż ostatnio robiłem pastą lekkościerną na twardym padzie,  a potem finishowa na miękkim.  Ale jeśli o same zacieki chodzi,  a nie o rysy,  to bierz Autosol i ciesz się efektem 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CarlosBlack napisał:

@Putkowski07 chromowane czy alu? jeśli chromowane to miękka gąbka i pasta do chromu powinna dać radę, jeśli alu może być ciężej, mi na na audi i volvo jakiś czas temu o filc się otarło. polerka jest "indywidualna" - nie ma przepisu. 

No aluminiowe dokładnie. Po prostu stare water spoty ślady po chemii i utlenienie się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 jeśli masz możliwość i tylko "miękkie pady" to zacznij od Autosulu - jak na pastę jest mocny, jak na twardo z padami to Mothers użyj, fajniej wykańcza. Polerka listew jest upierdliwa... ale to super obrazuje "detailing" 😉 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony boczek drzwi w BMW F36, podrzuci ktoś jakiś instruktarz jak to naprawić, z tego co mi się rzucało w oczy to się regeneruje szpachlą którą trzeba uformować by była jak najbardziej podobna struktura tylko czy to trzeba barwić, czy jest szpachla w gotowym kolorze taki jak występuje w BMW, za wszelkie tipy dziękuję

292303704_457089126259771_5392306148675305973_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema, polecamy ozonator do 500zł w roku pańskim 2022 to😃 ? Codzień to jakieś nowe akcesoria, sprzęty się rodzą i można dostać palpitacji serca szukając jakiegoś nowego sprzętu. Może ktoś jest obeznany w temacie? Ba... Napewno pomożecie 😉 szukam czegoś takiego na wszelki wypadek po praniu, żeby "zrobić ozon" Pozdro 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcin1992 napisał:

Siema siema, polecamy ozonator do 500zł w roku pańskim 2022 to😃 ? Codzień to jakieś nowe akcesoria, sprzęty się rodzą i można dostać palpitacji serca szukając jakiegoś nowego sprzętu. Może ktoś jest obeznany w temacie? Ba... Napewno pomożecie 😉 szukam czegoś takiego na wszelki wypadek po praniu, żeby "zrobić ozon" Pozdro 😊

Polskiego producenta są OK. O3ozon

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na producenta, który wykona dywanik gumowy na miarę. Auto pożarnicze, kabina brygadowa. Macie jakieś propozycje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.