Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie skór. Jaki fajny qdek możecie polecić mi do bieżącego odświeżenia skóry? Chodzi o delikatne odświeżenie, zebranie kurzu. Przy co dwutygodniowym myciu auta bez sensu jest czyszczenie foteli i nakładanie zabezpieczenia. Chodzi mi o produkt na szybkie akcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska! 😉

Gdzie trzymacie aplikatory po aplikacji wosków? 

Ja mam tak, że po aplikacji chowam do woreczka strunowego, ale jest już tego za dużo. 

Myślę o jakimś organizerze, coś jak w grafice. 

Podrzućcie swoje sposoby! Pozdr 😉

 

IMG_20220703_133400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 Ja robię zawszę gęstszy,  ponieważ i tak moczysz szybę i pada co chwilę,  więc rozrzadza się to i tak.  Czy to słuszne podejście to nie wiem,  nie sprawdzałem nawet inaczej,  bo tak mi się dobrze spisuje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może oklejone szyby folią 3m black shade najmocniejsze przyciemnienie? Potrzebowałbym fotkę jak to wygląda od środka najlepiej w pełnym słońcu, głównie chodzi mi o to czy nie jest "fioletowo" w środku. Jedyne przyciemnione szyby miałem jakieś 15 lat temu przyciemnione szyby i zerwałem bo strasznie mnie ten fiolet wk*** do tego stopnia że nie mogłem w aucie wytrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, rakso147 napisał:

Witam. 
czy Aqua 9H będzie dobra do matowych brązowych alufelg?

Z tego co pamiętam to zrobi się delikatna satyna, ale naprawdę delikatna, raz nawet na matowych felgach zrobiłem kanapkę z neoxal 1.61, reload i qd neoxala to zrobiły się fajnie satynowe. Wszystko zależy od tego czy chcesz pozostać przy matowym wyglądzie czy nie przeszkadza Ci satyna bo większość powłok zrobi delikatna satynę 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rakso147 Wrzucałem fotki moich zimówek przed i po. Wykończenie fabryczne mat ale nie totalny. Anzio Split. https://www.oponylider.pl/marki-felg/anzio/split-936/

Wrzucałem na nie powłokę ADS. Zrobiły się ładniejsze w mojej opinii. Dostaly więcej "połysku" ale oczywiście w stronę satyny. Kolor się pogłebił, całość się przyciemniła.

 

Obecnie.

20220707_074617.jpg

20220707_074622.jpg

20220707_074625.jpg

20220707_074647.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.