Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcin1992 mam Georga od kilku lat. Kupiony hobbistycznie, ale wiadomo zwrócił się ze 3 razy. Wypralem już kilkadziesiąt aut i odpukać zero usterek. Dwa razy przelalem przez niego wodę bo nie miałem "odpieniacza". Raz ma samym początku nie załączyła się pompka, ale rozkręciłem górę i kwestia nie łączącej wsuwki. Ostatnio wymieniłem jedynie złączkę wężyk-> końcówka do prania. Stara się już trochę przycinała przy zapinaniu i potrafiło z niej kapnąć. Moglaby jeszcze zostać, ale nowa 35zl. Jedyne co watro wymianic/dokupić to wąż do odkurzania na sucho bo trochę za krótki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, mat06 said:

Co stało się z dostępnością Shiny Garage EF Wheel Cleaner? Wycofano go z produkcji? 

Były plotki, że w związku z wprowadzeniem Wheel & Tire cleaner, EF Wheel Cleaner zostanie wycofany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chusoul
Albo podziałać lodem i ja wykruszyć - usunąłem w taki sposób dwie po zakupie Kolubryny. Gorący pre-spray czasem potrafi rozpuścić gumę. Każde rozwiązanie, które zadziała, jest dobre

Były plotki, że w związku z wprowadzeniem Wheel & Tire cleaner, EF Wheel Cleaner zostanie wycofany.




Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Obecnie glinkę miałem meguiars ale się skończyła, cleaner miałem z czerwonym samochodem ale się skończyła, do dekontaminacja miałem vampira z adbl ale poszedł do kół. Został sam wosk i zamiast pisać w każdej kategorii pomyślałem że napiszę tutaj aby było szybciej. Nie szukam kosmetyków pro ale żeby wosk wytrzymał te 5 miesięcy (samochód garażowany i rocznie 8 tys przejeżdżane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lobuzzz cleaner czysty - mckees coating prep.

Glinki bilt-hamber zależnie od stanu auta.

Deiron według uznania. Carpro?

Produktów jest mnóstwo. Te będą na pewno dobre jakościowo i właściwe. Niekoniecznie tanie czy optymalne kosztowo.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie na takie plamy? Niestety auto stoi pod chmurką i jak popada a potem słońce przygrzeje to robi się takie coś. Najwięcej tego na płaskim, czyli maska, dach i klapa. 968456b216126bb9227308b64bbb5254.jpg

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gemaro napisał:

Co polecacie na takie plamy? Niestety auto stoi pod chmurką i jak popada a potem słońce przygrzeje to robi się takie coś. Najwięcej tego na płaskim, czyli maska, dach i klapa. 

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka
 

Kolejno: kwaśny szampon w mocniejszym stężeniu (uwaga na temperatury), watersport remover, kwaśne APC, cleaner, polerowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrthc Może być tak, że zafarbowało wykładzinę. Jakiś mocny odplamiacz, ewentualnie APC w wyższym stężeniu, ale nie robiłbym sobie nadziei. Nie wiesz, co tam zaszło?

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ja myślałem, że to ekstrakcyjnie uprałeś.

Przy jasnej wykładzinie może być ciężko, często to widać na filmikach z USA, gdzie nawet po praniu nie udaje się już odzyskać fabrycznego koloru. Próbuj ekstrakcją.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie na takie plamy? Niestety auto stoi pod chmurką i jak popada a potem słońce przygrzeje to robi się takie coś. Najwięcej tego na płaskim, czyli maska, dach i klapa.

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka



Koch FSE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.