Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zibi-M napisał:

Witam, najlepszy pad 75 mm z mikrofibry do mocnego cięcia np lamp po matowieniu albo miejscowo grubasów na lakierze co polecacie ?

Wełniak - Super Shine RED RAG STIFFCUT PAD (z przekładką gąbkową) lub RED RAG ULTRACUT PAD (bez przekładki gąbkowej). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże, zna się na lutowaniu? 😆

Chciałem zabezpieczyć końcówki przewodów audio cyną - żeby sie nie utleniało i było ładnie. Gołe kable.

Efekt nie jest zadowalający tj zostaje tam kalafonia. Miejscami czernieje.

Kabel QED revelation tj dużo drobnych drucików, miedź srebrzona. Cyna 4% srebra furutech. Kalafonia aktywna AG.

Grot w kalafonię, kable w płynną kalafonię, potem podgrzewanie kabla, cyny. Lekki dymek. Kabel gruby więc ciężko podgrzać. Na zwykłym cat5 zrobiłem próbę to szło to ładnie i estetycznie.

Gdzie robię błąd?

20220630_084130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj nie mam czegoś takiego

Udało mi sie w następujący sposób. Pogrzałem powoli kabel lutownicą ustawioną na 200c, bez dymienia, odciągnąłem nadmiar ręcznikiem papierowym, dorzuciłem cyny. Wygląda bardzo okej jak na lamusa który lubi pucować sobie audio 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki będzie dobry szampon do umycia auta bezpośrednio po korekcie. Po korekcie zawsze myje auto. Później wosk lub powłoka idzie. Taki neutralny bez dodatków a jeszcze jak bym miał możliwości do odtłuszczania :-)

FX PROTECT CAR SHAMPOO ?

CleanTech Company Tech Cleaner ?

Czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 29.06.2022 o 10:35, zibi-M napisał:

Witam, najlepszy pad 75 mm z mikrofibry do mocnego cięcia np lamp po matowieniu albo miejscowo grubasów na lakierze co polecacie ?

ostatnio bardzo polubiłem sie z futrrem royal padsa Syntetic wool 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.