Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiennik końcowego tłumika, jaki? Bosal?

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Zobacz sobie na olx gościa z Ostrowa Wielkopolskiego, robi sporo zamienników i akurat do mojego poprzedniego wozu zrobił w fajnej jakości. Można się też dogadać indywidualnie, czy ma być ciszej, głośniej, bardziej basowo itp.

https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/BhRL/

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o taki bardziej "standardowy" zamiennik Nic w kierunki tuningu/customizacji. Oryginał będzie albo kosztował miliony, albo nie do dostania (bo tak to jest z częściami do starych Francuzów) ale badziewia dużo na rynku...

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szczotki do felg. Musi być delikatna bo są felgi malowane jak piano black. Mam aktualnie z Work Stuffa ta fajna z microfibry jest świetna ale sama średnica jej za duża i nie wchodzi niestety. 
cos do polecenia? Coś z daytony czy ez detail? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szczotki do felg. Musi być delikatna bo są felgi malowane jak piano black. Mam aktualnie z Work Stuffa ta fajna z microfibry jest świetna ale sama średnica jej za duża i nie wchodzi niestety. 
cos do polecenia? Coś z daytony czy ez detail? 
WS ma też mniejszą szczotkę od Squally'ego, o ile tę właśnie posiadasz.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 jak fele delikatne to zapomnij o szczotce. Wnętrze zostaw w spokoju i myj bezdotykowo. Fronty dwa razy pre i potem szampon i rekawica sensowna. Połóż powłokę. Wiem co mówię. "Piano black" na felgach forda można porysować spojrzeniem 😄 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MMCzysci napisał:

Mnie chodzi o taki bardziej "standardowy" zamiennik emoji846.png Nic w kierunki tuningu/customizacji. Oryginał będzie albo kosztował miliony, albo nie do dostania (bo tak to jest z częściami do starych Francuzów) ale badziewia dużo na rynku...

Wyryte w skale z S20 FE 5G


 

I takie też można u niego zdobyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, analyzator napisał:

@Putkowski07 jak fele delikatne to zapomnij o szczotce. Wnętrze zostaw w spokoju i myj bezdotykowo. Fronty dwa razy pre i potem szampon i rekawica sensowna. Połóż powłokę. Wiem co mówię. "Piano black" na felgach forda można porysować spojrzeniem 😄 

Dzięki za wiadomość. Tzn to nie jest taki piano black. Generlanie myje rękawica do felg od fx protect ostatnio. Widzę po necie ze ludzie używają z daytony bądź EZ i zastanawia mnie to właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Tak z innej beczki. Ma ktoś i może polecić jakiś tani głośnik BT. Nie będę z niego często korzystał więc nie szukam czegoś drogiego jak np. JBL który słyszałem i gra naprawdę fajnie. Chciałbym po prostu na wyjeździe posłuchać sobie muzyki ze Spotify nie na sluchawkach Ewentualnie jak szkoda kasy na te tańsze to piszcie śmiało

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy Meguiars wash plus na rękawice używacie innego szamponu w wiadrze dla dodatkowego poślizgu czy może to zaburzyć działanie megsa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Streat napisał:

@Putkowski07 z doświdczenia ez/daytona na środek a na front ostatnio bardzo polubiłem sie z gąbką, szybciej i jakos tak delikatniej 😄 

No ja front ta nowa mała rękawica od FX myje i jest super albo gąbka softa.  Dzięki za pomoc 💪🏻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MetalMagnes napisał:

Jak pachnie Bilt Hamber Finis Wax?

Neutralny woskowy.

Nie śmierdzi jak stare Fusso czy HiTemp.

Nie "perfumowany" jak Dodo, Swissvax, Zymol, Infinity, HouseOfWax.

 

Główne zalety Finisa to wysoka trwałość i super łatwość w użytkowaniu.

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.