Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
Godzinę temu, Skav napisał:

Polecacie jakies atomizery i butelki pod kwasowe produkty? Chciałem zakupić cleantecha cleanwheel'a tylko nie wiem czy zwykła butelka PET sobie z nim da rade, o atomizerze nie wspominajac

Mamy u siebie tzw. acid gold trigger: testowałem z kilkoma kwasami i daje faktycznie radę. Na koniec pracy warto przewrócić butelkę i wykonać kilka "strzałów" na pusto żeby powietrze przegonić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwazar Venus Super 360 Cleaning Pro+ (błękitny) VS Venus Super HD alka line (granatowy)

Opryskiwacz potrzebuję głównie do oprysku TFR, wheel cleanera zasadowego i T&R cleanera.

Pierwszy jest teoretycznie sugerowany dla PH 6-8 (uszczelnienia FPM), a drugi PH 7-14 (EPDM). Generalnie wziąłbym alka line, żeby później nie płakać, ale brakuje mi w nim systemu 360. Czy jest ktoś w stanie stwierdzić czy do w/w czynności ten cleaning pro+ się nada? A może wystarczy zwykły (pomarańczowy) Venus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 szybkie pytanka:

Orientuje sie ktoś czy na przestrzeni ostatniego roku ADBL grzebał coś z one shot'ami? Napewno zmieniła sie lekko etykieta, ale same aplikatory są jaśniejsze, a tak naprawde szare i mam rozkmine czy ktoś mi wcisnał cholera wie co (chociaz wątpie, bo z mrcleanera na allegro zamawiałem) czy poprostu jakies updaty porobili

Polecacie jakis spryskiwacz do vampira liquid? Jak ten standardowy na felgi jeszcze dawał rade, to na lakier z tego co pamietam sporo sikał i do tego wąskim strumieniem - chce w tym roku kilka dekontaminacji zrobić, wiec troche szkoda marnować produkt v:

Wszystkie butelki adbl'a maja problem z tym, że je "wciaga"? 2 vampire z rzedu i od nowości butelka wklęśnieta, cos gdzies kiedys czytalem ze podobno to poprawili, ale nie wiem czy trafilem na stara partie, czy tyczylo sie to innego produktu v:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Skav napisał:

Polecacie jakis spryskiwacz do vampira liquid? Jak ten standardowy na felgi jeszcze dawał rade, to na lakier z tego co pamietam sporo sikał i do tego wąskim strumieniem - chce w tym roku kilka dekontaminacji zrobić, wiec troche szkoda marnować produkt v:

Kwazar Venus Super 360 Pro+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, penkus5 said:

Do Vampire używam Canyona czarnego.

Orientujesz sie może czy ten canyon dalby rade z czymś gęstrzym, a dokaldniej vasco prewashem? Bo w sumie tam też mam do wymiany atomizer v:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skav ja używam opryskiwacza ciśnieniowego od kwazara ale do vampira do 500ml produktu dolewam 50ml wody destylowanej i ładnie się rozprowadza. Może nie jest to najoszczędniejszy efekt ale nie trzeba machać ręka non stop. Choć generalnie i tak większość chemi przelewam do butelek work stuffa z trigerem canyona i to jest baja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślad po viniecie na szybie od środka, klej. Można pricbortem na ręczniku?

Ja prickiem u siebie usuwalem resztki nalepek po emisjach i żadnych strat. Ale też nie mam żadnej powłoki antyrefleksyjnej, przyciemnień czy innych takich wynalazków - goła szyba. Jak coś jest to nie wiadomo jak zareaguje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.