Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, D@ViD napisał:

@Putkowski07 mój ulubiony szampon odtluszczajacy w procesie przygotowania lakieru do korekty, woskowania itp. 50ml na 10l wody. Producent tez podaje zalecane dawkowanie.

A do bieżącego mycia? Jak z poślizgiem? Jak z piana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie 3 szybkie pytanka
Miałby ktoś godna polecenia szczotke miedziana do tapicerki? Czy z chin czy z polski to bez wiekszego znaczenia, bo co coś na forum znajde, to braki w magazynach...

Coś sie na rynku szczot do felg zmieniło, czy nadal jedyna sensowna tańsza opcja jest Daytona EZ (jak dobrze pamietam, i jeszcze byl jej jakis odpowiednik, ale nie pamietam nazwy) - z tego co pamietam to zawsze jak byla rozmowa o szczotach, to wszyscy mowili ze szkoda marnować kase na te tańsze i lepiej odrazu w cos lepszego zainwestowac  -

Nevermind, udało mi sie znaleść odpowiedz na to pytanie v: slaby reaserch, ale za to mam inne pytanie, czym sie różni Daytona od EZ? Widzialem podesłany film do kanalu dziadzi na ten temat, no ale wiadomo co sie z jego kanalem stalo...

Wie ktoś może czy na poł skórach w a6c7 jest to skóra, czy raczej wszystko eko (wraz z kierą)? Chciałem kupić zestaw do skór i to ogarnąć, ale jakby okazało się że jest to eko, to raczej nie ma to sensu. Jeszcze zamiast zestawu myślałem nad zakupem cleantechowskiego leather qd'ka i spróbować to "wyczyścić" tym - tylko nie wiem czy jest sens uzywania qd'ka na nie czyszczoną wcześniej skóre - i jeszcze u siebie w aucie sie tym pobawic, bo widzialem ze niektorzy na eko skorze tego używaja (a u mnie raczej napewko jest eko) i dawało to rade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Putkowski07 napisał:

A do bieżącego mycia? Jak z poślizgiem? Jak z piana?

Do regularnego mycia według etykiety, to 10-15ml/10l wody. Ja niestety nie używałem jego do regularnego. 

Przy tych 50ml/10l piana poslizg kozak 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zminieć waż w moim lavorze cruiser pro 160 na elastyczny od techkara (konkretnie ten https://sklep.techkar.pl/waz-nylon-10m-lavor-m22-techkar,3,3612,5850 ) i zauważyłem ze w porownaniu do zeszlego roku cena spadla z chyba 110-120 do 75 - wie ktos czym to jest spowodowane? Tak poprostu obnizyli cene, czy zaczeli ciąć na jakości cene? Może szukam dziury w całym, ale jak przez ostatni rok wszystko drozeje, a tutaj kilka dyszek taniej tak z czapy to mam małe wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. Odpinać kleme plus i łapać masę z karoserii? Po prostu ładować podpięty?

Nigdy nie ładowany od nowości wjechał na kilka dni do garażu.

Ladowarke mam Lidl ta co ląduje kilka dni 😉

 

Mając bardziej prymitywne auta miałem lepszy dostęp odpinalem lub wyjmowałem. Tutaj wypięcie masy bez demontażu airboxa nie przejdzie widzę 🙂

 

20220128_215237.jpg

20220128_215240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, analyzator napisał:

Głupie pytanie. Odpinać kleme plus i łapać masę z karoserii? Po prostu ładować podpięty?

Nigdy nie ładowany od nowości wjechał na kilka dni do garażu.

Ladowarke mam Lidl ta co ląduje kilka dni 😉

 

Mając bardziej prymitywne auta miałem lepszy dostęp odpinalem lub wyjmowałem. Tutaj wypięcie masy bez demontażu airboxa nie przejdzie widzę 🙂

 

20220128_215237.jpg

20220128_215240.jpg

To chyba mondeo. Po prawej stronie na kielichu powinien być przewód masowy wkręcony w kielich. Sprawdź miernikiem i podpinaj jeśli tam znajdziesz minus 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Skav said:

Chcialem zminieć waż w moim lavorze cruiser pro 160 na elastyczny od techkara (konkretnie ten https://sklep.techkar.pl/waz-nylon-10m-lavor-m22-techkar,3,3612,5850 ) i zauważyłem ze w porownaniu do zeszlego roku cena spadla z chyba 110-120 do 75 - wie ktos czym to jest spowodowane? Tak poprostu obnizyli cene, czy zaczeli ciąć na jakości cene? Może szukam dziury w całym, ale jak przez ostatni rok wszystko drozeje, a tutaj kilka dyszek taniej tak z czapy to mam małe wątpliwości

Zostawie info dla potomnych - napisałem do supportu i dostałem info że wersja węży za 110zł nie byla dostepna na stronie (jak i na allgero z tego co widzialem) z powodu błedu, okazalo sie ze maja jakieś 2 rodzaje i tyle v: Teraz idzie normalnie zamowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dorzucam do podglądu. 
 

Szukam małej maszyny polerskiej na akumulator. Najfajniej jakby miała dwa w zestawie. Ktoś coś poleci oprócz rupesa. Aktualnie zastanawiam się nad imooverem tylko pytanie jak z bateria. 
 

67C07231-4F57-489F-A23A-C594F46E0474.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.