Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2022 o 14:28, Krzynio_spafreak napisał:
Jakie stężenie NO RINSE jako lubrykant do glinki? Gdzieś znalazłem 20ml/1l.


d01cf589ed6112a3002ce15e21fc7a4d.jpg
Takie cuś ja korzystałem, ale wole wolfganga rinseless jako lubrykant do glinki. ONR nie porwał mnie śliskością. Nie wiem za bardzo o co chodzi bo wszyscy są zadowoleni. Chyba będzie trzeba kupić litra, bo moja 236ml butelka może z jakiejś wadliwej partii? Próbowałem go w różnych rozcieńczeniach i chyba zapomnieli mi tych polimerów naładować

edit: w zasadzie jakby się nad tym zastanowić, to moja butelka ma kolor jak „new formula” a nie ma wlepki na etykiecie. Może trafiłem na którąś nieudaną „przejściówkę”? Fcuk, zamawiam następną butelkę 😆

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do odmrażania szyb w najlepszym stosunku jakości do ceny?
Polecacie jakąś szczotkę do odśnieżania auta?
 
Podbijam. I żeby nie zostawiało "mleka" na szybie, zmuszając do biegania z MF...

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci U mnie Tenzi się w ogóle nie sprawdził. Wróciłem do produktu z którym nigdy nie miałem problemu (oby tak było nadal) czyli ADBL Frost Eater (przed tym kupiłem Tenzi, Sonax i chyba plaka... Straszna porażka). Co do szczotki to kupiłem kiedyś taką jak np na aukcji 6631313640, ktoś mi ją polecił na forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, rombinik said:

@czester , a można wiedzieć co było nie tak z Tenzi? Ja drugą zimę używam i polecam. Fajnie zjada szron, bardzo dobry atomizer i cena około 10zł / 600ml.

Zupełnie nie działał na cienką warstwę lodu przy temperaturach rzędu -1/-3 stopnie. Jakbym wylał wodę na szybę bez żadnego efektu.

EDIT: Zgodnie prośbą Tenzi na Fb napisałem nawet maila (09.12.2021) z informacją gdzie i kiedy kupowałem towar, ale do dzisiaj nie otrzymałem żadnej mailowej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem z przykrym zapachem na siedziskach tapicerki. Nie da się bliżej określić co to za zapach, podejrzewam że od psa ale nie wymiociny i uryna. Będę prał całe auto ale nie mam w arsenale żadnego kil odora. 

Czym mógłbym się wspomóc aby zneutralizować przykry zapach?

Będzie prane Enz-all i myślałem aby dodać do płukanki płynu do płukania tkanin o jakimś ładnym zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Dante05 jezeli chodzi o neutralizator zapachów to polecam pure chemie odor remover mam go w arsenale i naprawde daje rade. Używa sie go przy odkurzaniu auta z zapachem tytoniu radzi sobie bardzo dobrze nawet bez prania a fajnie działa jako wspomagacz własnie przy praniu. Taki neutralizator zapachów na pewno pomoże i nie zaszkodzi przy praniu bo niekiedy sa zapachy które nawet pranie nie moze usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pikoko napisał:

Gdzieś czytałem żeby nie prac w płynie do płukania.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

ooo, to jak już czytałes to połowa sukcesu 🙂 to chyba przeczytałeś w czym prać 🙂 a powyżej masz link do tematu konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.