Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Putkowski07 Nie no, głośna jak to DA,  ale konkurencja nie jest w cale cichsza, choć dużego porównania nie mam.  Chodziło mi o to,  że DA w porównaniu do rotacji są głośne 😄

Co do wibracji,  moim zdaniem tu akurat jest świetnie,  wibracje nie są uciążliwe i mocno odczuwalne.  

Ale jak już wspomniałem,  nie mam zbyt wielkiego porównania,  przy czym gorąco polecam tę maszynę.  Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony ☺

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym czyścicie zaciski hamulcowe? U mnie niestety zaczał się robić jakis czarny brzydki nalot. Oryginalnie mam srebrne zaciski i jescze latem jak była nakładana ceramika na całe auto było jak nowe, przejechałem autem już ok 60 tyś km i teraz powoli się niepokoje, bo nie łapie tego krawa felga, t&R, macie jakiś pomysł, nie mam zamiaru ściagac i malować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Poszukuje nowego wosku lub zestawu Cleaner + wosk. Do tej pory używałem Wolfganga dgps z dedykowanym cleanerem, Dodo Banana i Zymol Ebony z którego nie byłem zadowolony. Na to wszystko przydałby się też QD na codzień. Nie zależy mi na trwałości ani trochę. Szukam najlepszego efektu wizualnego, bez efektu ogromnej szklistości jak w powłokach. Miłym dodatkiem będzie nie przyciąganie kurzu w jakimś nadmiernym stopniu. Stawiam na glebie, lakier jest ciekawy i złożony. Alpina Blue II. Powierzchnia jest przygotowana perfekcyjnie, lakier jest pierwszy. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie co do setu, piona!

F29F1871-FFFD-400C-B811-B5E7D36666F6.jpeg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KitaM napisał:

Czołem,

Poszukuje nowego wosku lub zestawu Cleaner + wosk. Do tej pory używałem Wolfganga dgps z dedykowanym cleanerem, Dodo Banana i Zymol Ebony z którego nie byłem zadowolony. Na to wszystko przydałby się też QD na codzień. Nie zależy mi na trwałości ani trochę. Szukam najlepszego efektu wizualnego, bez efektu ogromnej szklistości jak w powłokach. Miłym dodatkiem będzie nie przyciąganie kurzu w jakimś nadmiernym stopniu. Stawiam na glebie, lakier jest ciekawy i złożony. Alpina Blue II. Powierzchnia jest przygotowana perfekcyjnie, lakier jest pierwszy. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie co do setu, piona!

 

Pewnie pojawią się tu głównie sugestie typu HDC + jakiś Zymol, a ja podpowiem HoW Amber + Sapphire. Do bieżącego podbijania jest mnóstwo produktów, które spełnią Twoje oczekiwania. Miłym zaskoczeniem dla mnie był GS Gloss Detailer, typowy PPZ, z bardzo miłym podbiciem ziarna i przyjemnym zapachem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie powoli FK 1000p i myślałem czy nie spróbować fusso ale mam małe pytanie - są jakieś znaczace róznice miedzy jasnym a ciemnym fusso? Przeczytałem Cały wątek na testach, i znalazłem tylko 1 post o tym ze jaśniejsza wersja ma mniej wypełniaczy i idzie bardziej w look. Mam tak niefortunnie dobrane lakiery, że mam i jasne i ciemne i coś po środku i zastanawiam sie w które fusso iść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Skav napisał:

Konczy mi sie powoli FK 1000p i myślałem czy nie spróbować fusso ale mam małe pytanie - są jakieś znaczace róznice miedzy jasnym a ciemnym fusso? Przeczytałem Cały wątek na testach, i znalazłem tylko 1 post o tym ze jaśniejsza wersja ma mniej wypełniaczy i idzie bardziej w look. Mam tak niefortunnie dobrane lakiery, że mam i jasne i ciemne i coś po środku i zastanawiam sie w które fusso iść

Nie ma różnicy  😉

Coś podobnego do fk. Np. BiltHmaber dsw lub finis. Bardzo przyjazne mizianko z b.dobrą trwałością 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, alexander.p said:

Nie ma różnicy  😉

Coś podobnego do fk. Np. BiltHmaber dsw lub finis. Bardzo przyjazne mizianko z b.dobrą trwałością 

Są jakieś wieksze różnice miedzy dsw a finis? Ogolnie cenowo wychodzi niby troche taniej (120 vs 150 bez przecen) ale coś nie moge dsw znaleść w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skav napisał:

Są jakieś wieksze różnice miedzy dsw a finis? Ogolnie cenowo wychodzi niby troche taniej (120 vs 150 bez przecen) ale coś nie moge dsw znaleść w sklepach

Dla mnie laika amatora podobne 🙂 kup sobie 50m finis 65zł na alledrogo, będzie Pan zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.