Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam przejść się do marketu budowlanego typu castorama itp. Są różne szczotki z metalowymi włosiami. Śmiało dotknąć sprawdzi. Ja nawet ze szczotka z miedzianego włosia polazłem na dywany zobaczyć jak się czesze 😄 i tanio będzie przy okazji 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Putkowski07 napisał:

Polecam przejść się do marketu budowlanego typu castorama itp. Są różne szczotki z metalowymi włosiami. Śmiało dotknąć sprawdzi. Ja nawet ze szczotka z miedzianego włosia polazłem na dywany zobaczyć jak się czesze 😄 i tanio będzie przy okazji 

Jak taką szczotkę “obrandingujesz” i wystawisz jako detailingową to jej wartość wzrośnie x2 lub x3 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do powłok grafenowych jest jakiś grafenowy coating booster? Chodzi mi dokładnie o to że po nałożeniu powłoki auto będzie musiało wyjechać po 12 godzinach i przed wyjazdem chciałbym zaaplikować jakiś booster ale z tego co widzę to występują do powłok kwarcowych czy ceramicznych a do grafenowych nie znalazłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do powłok grafenowych jest jakiś grafenowy coating booster? Chodzi mi dokładnie o to że po nałożeniu powłoki auto będzie musiało wyjechać po 12 godzinach i przed wyjazdem chciałbym zaaplikować jakiś booster ale z tego co widzę to występują do powłok kwarcowych czy ceramicznych a do grafenowych nie znalazłem?
Na pewno Art De Shine ma coś takiego, widziałem u @CARCRAZY

łap
https://showcarshine.pl/konserwacja-lakieru-i-quick-detailery/artdeshine-graphene-detailer-500ml-szybki-quick-detailer.html%5D

Może nie jest to typowy top, ale jest to psikacz grafenowy, a ogólnie jeszcze jest tego mało. Na pewno FX Protect aktualnie testuje takiego topa, ale zanim wyjdzie, pewnie trochę minie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
2 godziny temu, Pimps napisał:

Czy do powłok grafenowych jest jakiś grafenowy coating booster? Chodzi mi dokładnie o to że po nałożeniu powłoki auto będzie musiało wyjechać po 12 godzinach i przed wyjazdem chciałbym zaaplikować jakiś booster ale z tego co widzę to występują do powłok kwarcowych czy ceramicznych a do grafenowych nie znalazłem?

Jeżeli to nie jest NGC od ADS to możesz śmiało kłaść każdy booster dedykowany do ceramiki, bo wszystkie aktualne powłoki z dodatkiem grafenu poza ADS są na klasycznej bazie ceramicznej.

40 minut temu, Mumins napisał:

Na pewno Art De Shine ma coś takiego, widziałem u @CARCRAZY

łap
https://showcarshine.pl/konserwacja-lakieru-i-quick-detailery/artdeshine-graphene-detailer-500ml-szybki-quick-detailer.html%5D

Może nie jest to typowy top, ale jest to psikacz grafenowy, a ogólnie jeszcze jest tego mało. Na pewno FX Protect aktualnie testuje takiego topa, ale zanim wyjdzie, pewnie trochę minie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka



 

Z graphene detailerem trzeba trochę uważać bo on ma pH lekko kwasowe, czyszczące i jeżeli powłoka bardzo wolno wiąże to w razie aplikacji po 12 godzinach, nie wykonywać za dużo ruchów żeby nie wpłynąć zbyt czyszcząco i nie uszkodzić świeżej powłoki. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Domel napisał:

Ultra tani ale skuteczny dressing do wnętrza ? Nabłyszczający mocno to ?

W przyszlym tygodniu będę miał na sell gabeczki turtle waxa. Takie 3 in1, są nasączone jakimś płynem i mocny połysk zostawia 🙂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, analyzator napisał:

Czy długość węża przyłączeniowego do myjki ma znaczenie? mam 25m 1/2 w jednym kawałku. Czy na takiej długości nie ma spadku ciśnienia? Nie chciałbym zaszkodzić myjce

Ma. 1/2" na 25m to trochę za mało. Jeżeli masz myjkę, która będzie miała duży wydatek wody, pow. 500l/h, wówczas będzie miała tendencję do przerywania podczas dłuższej pracy.

Lepiej zaopatrz się w węża 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 @xadamx wąż odpowietrzylem, poszła woda przez maszynę. Do auta nie potrzebuje takiej długości. Starczy mi i 5m. Nie skracalem go żeby był też uniwersalnie do np ogrodu.

Pytam bo zwróciłem uwagę, na lekki zapach plastiku przy myciu. Myjka funkiel nówka wiec może to normalne. W instrukcji co ciekawe piszą tylko że minimum 5m wąż 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.