Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zamówiłem sobie pędzelki z workstuffa - rozmiar 24, 16 i 16.

Przyszly mi ale na pędzelkach napisane jest 12, 8 i 6. Tak metoda dedukcji 12x 2 daje 24, 8 x2 16 No ale 6 x 2 daje 12. Czyli wychodzi na to że jeden mi przysłali zły czy może źle myślę i wszystkie są? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, paki112 napisał:

Toyota, stan salonowy, planuję położyć na nią powłokę

Chcę dosłownie delikatnie liznąć powierzchnię przed. Pomysł to roller 9mm + czerwone pady Nata/ADBLa + pasta typowo finiszowa. Git czy zmieniać?

Weź CarPro Essence + żółta gąbka i wypracuj dobrze. Po 8h aplikuj powłokę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paki112 na liźnięcie miękkiego tak. Jak wygląda lakier to się okaże jak zaczniesz ale zakładałbym że optymistycznie i tak znajdziesz kilka drobnostek to zrobienia gdzie finisz na 9tce to będzie mało. W scenariuszu pesymistycznym umyli szczotami 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może ma ktoś pomysł czy mogę coś z tym zrobić? Pojechałem do Warszawy do kolegi na jedna noc niestety warszawiakom nie spodobał się mój samochód który był prawidłowo zaparkowany ale na lubelskich rejstracjach. Spróbowałem papierem 2500 i przepolerowalem i trochę zeszło ale to najgrubsze zostało jutro zobaczę ile mikronów tam jest i ktoś miał może z takim czymś doczynienie ? Zaprawka czy jest szansa na to ? 

5DBF3AE4-FFB3-465E-81C2-529732554407.jpeg

A71D1766-8C0B-459E-80A1-6B4D2471137A.jpeg

4B630CAE-286C-44EC-9143-9D95108A05C7.jpeg

E90F6404-3F05-4AC8-8ED4-1847C0DD815F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ernest86 Myślę że już tylko zaprawka wchodzi w grę,  bo zapewne rysa jest głęboka. Niemniej jednak nawet perfekcyjnie wykonana zaprawka będzie zawsze trochę widoczna,  a jeśli nie ma się doświadczenia,  to nawet dość widoczna... 

Mimo wszystko i tak będzie lepiej wyglądało,  niżeli pozostawione tak jak teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Ernest86 napisał:

nie spodobał się mój samochód który był prawidłowo zaparkowany ale na lubelskich rejstracjach

Tu raczej jakaś sierota przechodziła i torebką przejechała... moje kondolencje nie mniej jednak. Można to zniwelowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Domel napisał:

Tu raczej jakaś sierota przechodziła i torebką przejechała... moje kondolencje nie mniej jednak. Można to zniwelowac.

Wątpię bo pod lusterko by nie zajechała ewidentnie ktoś kluczami i powiedział byś jak ? Znajomy mówił żeby zrobić bazę z bezbarwnym i igła a później spolerować ja myślałem żeby kupić ten taki długopis do zaprawkę w który farbę się wlewa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - może dziwne pytanie, ale czy ktoś wie coś o polskim sklepie Polishangel ? Jakiś czas temu sklep działał i był dostępny, a obecnie występuje dziwne zjawisko: na komórce pod Androidem strona sklepu się otwiera i nawet można złożyć zamówienie, a na kompie pod Windowsem dostęp do sklepu jest zablokowany - pojawia się komunikat: "Nie masz uprawnień dostępu do tego zasobu. Ponadto napotkano błąd 403 Forbidden podczas próby użycia ErrorDocument do obsługi żądania.". Wiem, że błąd 403 Forbidden występuje, gdy serwer internetowy zabrania dostępu do strony, ale czy dotyczy to tylko dostępu spod Windows, a nie spod Android ? Czy po prostu sklep nie istnieje ? Bo szkoda byłoby stracić kilkaset złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel - próbowałem na kompie w 5 przeglądarkach i wszędzie ten sam wynik... Nie mam pojęcia, czy to dzięki Mutlimediom, czy dzięki Bitdefender, czy dzięki Windows 11... Ale skoro działa, to jeszcze się upewnię i napiszę do Polishangel.pl, aby upewnić się, czy zrealizują zamówienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Eidos71 napisał:

@Domel - próbowałem na kompie w 5 przeglądarkach i wszędzie ten sam wynik... Nie mam pojęcia, czy to dzięki Mutlimediom, czy dzięki Bitdefender, czy dzięki Windows 11... Ale skoro działa, to jeszcze się upewnię i napiszę do Polishangel.pl, aby upewnić się, czy zrealizują zamówienie.

 

Generalnie u mnie działa, jestem w stanie przejrzeć historię zamówień i dodawać do koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Domel napisał:

Generalnie u mnie działa, jestem w stanie przejrzeć historię zamówień i dodawać do koszyka.

Ja na komórce i na tablecie (oba pod Androidem) również mogę to robić. A na kompie pod Windą - ni uja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Oxygen20 napisał:

Czy opryskiwacz Kwazar Venus super 360 2L będzie w porządku? Ktoś go ma i może napisać jak się sprawdza?

Mam go od dluższego czasu i działa wszystko bez zarzutu. Śmiało możesz go wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed zakupem płynu do mycia szyb.
Co jest dostępnego na rynku z dodatkiem niewidzialnej wycieraczki?
Miałem Soft99 Glaco De Cleaner, mam resztkę ADBL Hybrid Glass i jak nic innego nie znajdę, pewnie kupię 5L ADBL'a, mimo drażniącego mnie "zapachu"..
(w ogóle to warto kupować 5L bańki, bo cenowo się kalkulują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.