Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maajkeelo - zadałeś to samo pytanie w dwóch tematach. W tamtym udzieliłem Ci subiektywnej odpowiedzi, a w tym tylko dopiszę, że podbijanie bazowego zabezpieczenia QD przekłamuje kwestię trwałości tej warstwy bazowej - po pewnym czasie nie wiadomo już, czy jest jeszcze wosk, czy też tylko QD. Wtedy trudno jest stwierdzić, czy wosk wytrzymał 2  3, czy 6 miesięcy.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.12.2021 o 21:07, MMCzysci napisał:

Wielkie dzięki. Takie dwie mi wystarczą na kilka ubytków do wypełnienia?
Rozumiem, że muszę poczekać z tym do lata?

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Jedna taka butelka wystarcza na bardzo dużo a dwie to już w ogóle 😁 zależy jak duże masz ubytki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, na aucie kończy się powłoka nie wiem czy co leży i kiedy kładziona, auto kupione we wrześniu chcę teraz położyć wosk albo powłokę na nowo dziś trafiłem okienko pogodowe i przygotowałem auto stąd moje pytanie jaki zdjąć starą powłokę to co zostało , jeśli zrobię one step to się podda? Czy wystarczy sam cleaner jeśli zdecyduję się na wosk? Z góry dziękuję za podpowiedź 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zwirek03 napisał:

Takie pytanie, na aucie kończy się powłoka nie wiem czy co leży i kiedy kładziona, auto kupione we wrześniu chcę teraz położyć wosk albo powłokę na nowo dziś trafiłem okienko pogodowe i przygotowałem auto stąd moje pytanie jaki zdjąć starą powłokę to co zostało , jeśli zrobię one step to się podda? Czy wystarczy sam cleaner jeśli zdecyduję się na wosk? Z góry dziękuję za podpowiedź 😜

Naprawdę nikt nie podpowie czy to co napisałem wystarczy do usunięcia powłoki czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 Onestepem usuniesz powłokę, cleaner'em - nie.

Masz jeszcze jedną opcję - kup przykładowo wosk od Gyeon'a lub Soft99 (Hydro Gloss Wax Water Repellent) i działaj bezpośrednio na umierającą powłokę. Są to właśnie produkty współpracujące podobno z powłokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzechu23 napisał:

kup przykładowo wosk od Gyeon'a

Posiadam ten wosk, nakładałem go to spłynął jak z kaczki moment, ogólnie Gyeon to u mnie spływa dosłownie ze wszystkiego, kładłem na poprzednie auto zgodnie ze sztuką i ginął w oczach ale dziękuję za odpowiedź z tym one step 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, AudiBlask napisał:

Który wybrać ?Infiniti Wax Supergloss+ czy Diablo ?

A co wolisz: wygląd kosztem niewielkiego spadku trwałości, czy trwałość kosztem niewielkiego spadku wyglądu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AudiBlask napisał:

bardziej szedł bym w wygląd 

W takim razie Supergloss + (moim zdaniem bliżej mu jest do  wosku "pokazowego", niż Diablo). Chyba, że obecna wersja Diablo została poprawiona pod tym względem (nie twierdzę, że było  źle, ale Supergloss+ dawał lepszy efekt (kosztem nieco mniejszej trwałości), niż Diablo).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.