Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@kivlov prick jest spoko, używam i nigdy z nim problemów nie miałem, ja chcesz dłużej podziałać to Vasco polecam ten to może wieczność siedzieć na lakierze,.ja do szybkich akcji używam pricka i jestem z niego bardzo zadowolony 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Streat napisał:

@kivlov prick jest spoko, używam i nigdy z nim problemów nie miałem, ja chcesz dłużej podziałać to Vasco polecam ten to może wieczność siedzieć na lakierze,.ja do szybkich akcji używam pricka i jestem z niego bardzo zadowolony 

Właśnie zakupiłem 1L Jak się sprawdzi to kupię więcej 😄 Bo na nasyzch drogach widzę, że troche trzeba będzie tego uzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deejay24h kwazar venus alka ( zalany UWC 1:7 ) i solvent ( zalany MAC124 ) dają radę od min. 2,5 roku. Mam też venus acid ( zalany CT CW  1:5 ) od kilku miesięcy i nie zauważyłem problemów. chociaż wcześniej lałem go do shakerów WS i też dawały radę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, CarlosBlack napisał:

@deejay24h kwazar venus alka ( zalany UWC 1:7 ) i solvent ( zalany MAC124 ) dają radę od min. 2,5 roku. Mam też venus acid ( zalany CT CW  1:5 ) od kilku miesięcy i nie zauważyłem problemów. chociaż wcześniej lałem go do shakerów WS i też dawały radę. 

Dobra, już wiem że muszę minimalnie dołożyć, dzięki❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CarlosBlack napisał:

@deejay24h jeśli nie potrzebujesz ciśnieniowego to butelki WS naprawdę dają radę, najwyżej raz na rok wymienisz trigger ( przy CT CW 1:5, przy 1:10 nie było takiej potrzeby ).  

Ja właśnie mam odwrotnie, wszystkie triggery które miałem w butelkach WS popadały jak muchy. Używane z UWC 1:4 i Excede T&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Auto klinika w Gdansku na Grunwaldzkiej 472A, mega robota, oni zakładali mi ceramikę, a dizisaj usunęli z auta smołę 😄 Piękna robota, nie doszedł do mnie jescze środek, a już wyczyszczone. Nietstey firma która mnie pokrzywdziła tłumaczy się tak:

"

Dzień dobry,

 

W dniu wczorajszym otrzymałam informację od kierownika budowy, iż teren został oznakowany zgodnie z projektem budowy.

Na remontowanym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h (B-33), zakaz wyprzedzania B-25, znaki informujące o robotach drogowych na danym odcinku wraz ostrzeżeniem o zwężeniu jezdni (A-14, A-12b, A-12c).

Główny kierownik stwierdził, iż powodem powstania szkody mogłaby jedynie być nadmierna prędkość, która przyczyniła się do opryskania pojazdu.

Poruszając się zgodnie z ograniczeniem prędkości powstała szkoda nie miałaby miejsca."

 

Ktos coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodzi o to, co zrobić, żeby w jakiś sposób jednak pociągnąć firmę do odpowiedzialności. W tym przypadku raczej rzeczywiście prawnik.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, davor napisał:

Panowie, 

wypadłem ostatnio trochę z obiegu - brak czasu na śledzenie nowości. Co jest wartego do ściągnięcia z USA? 

@Eidos71 @Tomas-sg @Streat @Domel

Z nowości nic ciekawego 😉

Że staroci ja osobiście napalam się na :

3 woski Adamsa, ( mieli też fajne limitowane QD ale się spóźniłem) 

Wolfgang Fuzion to chłopaki poluja

Blackfire midnight sun jest opinia że zymole nie aplikuja sie tak samo jak wyżej wymieniony wosk, 

Mckees trademark wymaga już szukania bo jest niedostępny. 

To samo Griots bodajże best of show 

Megs yellow Paste bo nigdzie indziej nie kupisz 😉

 

Wiele więcej ciekawostek jest na rynku UK. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davor - kosmetyków dostępnych w USA, a niedoatępnych u nas jest naprawdę dużo - z tego tych wartych nabycia również jest kilka. Począwszy od Meg'sa i ich nowej "powloki" polimerowej, przez kosmetyki Pinnacle, Wolfgang i Blackfire, Nova Jet, IGL... Przejrzyj asortyment sklepów detailingowych z USA (Detailedimage, Autogeek, Autopia, czy nawet Motorgeek z UK, gdzie mają spory asortyment kosmetyków z USA).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Z nowości nic ciekawego 😉

OK na nowościach mi najbardziej zależało 

10 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Mckees trademark wymaga już szukania bo jest niedostępny. 

To samo Griots bodajże best of show 

piszesz o woskach? Griotsa już kilka razy miałem w koszyku, zawsze z jakiegoś powodu wypadł.

 

8 godzin temu, Eidos71 napisał:

Meg'sa i ich nowej "powloki" polimerowej

możesz sprecyzować?

8 godzin temu, Eidos71 napisał:

Pinnacle, Wolfgang i Blackfire, Nova Jet, IGL... Przejrzyj asortyment sklepów detailingowych z USA (Detailedimage, Autogeek, Autopia, czy nawet Motorgeek z UK, gdzie mają spory asortyment kosmetyków z USA

to już wszystko mniej lub bardziej mi jest znane. Zresztą na PW mnie już kiedyś douczałeś😀 Bardziej mi zależało na info o nowościach, ale dzięki bardzo za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.