Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@flatron007 ssw jako podkład się nie nada. Nie chciały się do niego kleić nawet detailery - zostawiala tempota. Możesz spróbować zmywaczem silikonowym - ściągałem tak adbl qw i fusso jeździło.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem tego Trutle Waxa i zastanawia mnie ile on ma nazw? Pytam ponieważ kupiłem z etykietą jak na zdjęciu wyżej, ale będąc już w garażu tak patrzę że ta etykieta jest naklejona na inną udało się usunąć naklejoną etykietę, a oryginalna wygląda jak na zdjęciu poniżej. Czy to są te same produkty?


IMG-20211105-153324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o nr 70-191 (pierwsze zdjęcie, nad kodem kreskowym). Napisz może zapytanie do oficjalnego polskiego dystrybutora o co chodzi z tymi wersjami TW. Może się czegoś dowiemy 🙂 To na pewno cały czas ten sam produkt co ICE (czy taki sam jak jest w Stanach to nie wiem 🙂 ), podejrzewam, że tylko nakleili w pełni polską etykietę na nasz rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Putkowski07 napisał:

Szukam jakiegoś zestawu do prani. Interesuje mnie pre-spray i płukanka plus jakiś odplamiacz bądź wzmacniacz. Jest tego tyle ze już nie wiem co wybrać

maxifi master pre-spray oraz plukanka maxifi power rinse jako wzmacniacz masz maxifi akcelerator 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lalek12 napisał:

Przetarłem sobie lakier, jak to ogarnąć? VW T4, lakier jednoskładnikowy. 

Przetarłeś podczas korekty, czy przypadek losowy ? Generalnie nie ma to znaczenia - przetarcie na rancie i masz dwa wyjścia: dobrać lakier i zrobić typową zaprawkę z tarciem papierem i polerowaniem (ale będzie to widoczne), albo lakierowanie elementu. Innych opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eidos71 napisał:

Przetarłeś podczas korekty, czy przypadek losowy ? Generalnie nie ma to znaczenia - przetarcie na rancie i masz dwa wyjścia: dobrać lakier i zrobić typową zaprawkę z tarciem papierem i polerowaniem (ale będzie to widoczne), albo lakierowanie elementu. Innych opcji nie ma.

Przetarłem podczas polerowania, na szczęście swoje (na czymś trzeba się uczyć). No to w takim razie dobiorę lakier i będę zaprawkę "lepił". Dzięki za odp, pozdrawiam 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.