Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, D@ViD napisał:

Pytanie typu czy ktoś na forum kosmetyki samochodowej mył kiedyś auto 🤣

a tak konkretnie jakie jest pytanie?? Jak ci się ubrudziło to do prania.

Chodzi mi po prostu o odświeżenie bo nie wiem czy przez te 5 lat od nowości ktoś prał - wątpie. Więc jak często odświeżacie tapicerke welurową? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się ADBL SSW i pora zainwestować w coś nowego. Potrzebuję czegoś co będę mógł zaaplikować po myciu także na lakier (butelkowa zieleń) bez położonego wosku. Oczekuję łatwej aplikacji, hydrofobowości, trwałości no i żeby wnosił coś do wyglądu. Co możecie polecić jako następcę SSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, psemo napisał:

@flatron007 Tak, to jest dokładnie ten spraywax.

Czyli ten z napisami  Seal  n shine to tylko inna szata graficzna a zawartość została niezmieniona? 

3 minuty temu, banano7 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, mk4tdi said:

Czy będzie jakaś zauważalna różnica pomiędzy tymi specyfikami do czyszczenia opon?
1. ADBL Tire and Rubber Cleaner
2. CleanTech Tire & Rubber Cleaner
3. FX Protect Tire & Rubber Cleaner

Miałem Cleantecha i mnie nie porwał. Aktualnie używam SG Pure Black Tire Cleaner. A jak miałbym coś kupować to albo Carlab Tire and Rubber Cleaner albo Daniel Washington Rubber Cleaner ( @DZIADZIA go ostatnio testował i poleca, zerknij na jego kanał).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mk4tdi CleanTech'a raczej bym odpuścił. Kończe bańke 5L i raczej już drugi raz nie kupie. Słabszy produkt nawet w koncentracie.
Z tych trzech co podałeś, najmocniejszy ADBL, ale raczej również osobiście celowałbym w CarLab lub SG.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cleantecha i mnie nie porwał. Aktualnie używam SG Pure Black Tire Cleaner. A jak miałbym coś kupować to albo Carlab Tire and Rubber Cleaner albo Daniel Washington Rubber Cleaner ( @DZIADZIA go ostatnio testował i poleca, zerknij na jego kanał).

No właśnie ja też mam SG i nie szaleje za nim. Kiepsko jakoś się pieni. Od dłuższego czasu felgi i opony czyszcze P&S Brake Buster’em. Naprawdę fajny produkt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym sklepie nie mam innego wyboru


To kupuj ADBLa jak koledzy mówią że najmocniejszych z tej trójki.
Moim zdaniem to nawet lepszy już taki CleanTech jak nie używać niczego. Ja znawcą jakimś tam nie jestem, ale poprzednich opon nie oczyszczałem takimi produktami tylko podczas mycia na końcu przemysłem gąbką z szamponem i tyle i to był błąd bo do dressingu przyklejały się nieczystości i z czasem było ich coraz więcej. Teraz używam CleanTecha i póki co jest ok, ale porównania do innych tego typu środków nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cleantecha - nie wiem w zasadzie, co mógłbym na jego temat powiedzieć, więc pewnie był słaby, skoro mi nie zapadł w pamięć. Potem kupiłem Excede - był całkiem spoko. Obecnie mam SG i ten jest definitywnie najlepszy.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.