Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vlodek2532 napisał:

QD od Wrapstera akurat zbierał całkiem przyzwoite recenzję.

Miałem troche na testy, kolega tez testował. Nie wiem czy tym ludzią na grupkach na fb płaca za reklame czy cos. Dla mnie lipa straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 hours ago, vlodek2532 said:

QD od Wrapstera akurat zbierał całkiem przyzwoite recenzję.

Moze tak byc, choc watpie, nie sprawdzalem.  Tylko obstawiam 😉 Sęk tkwi w tym zapewne sukces sprzedazowy byl dzieki dobremu promo jakiegos rebrandowanego swoja marką produktu, a nie wlasnej stworzonej recepturze opartej na wlasnym doswiadczeniu. Zreszta nie wiem nie znam. Moze za glosno pomyslalem piszac to wczesniej  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefONE a nawet jeśli to rebrand jakiegoś SG, ADBL, Good Stuff czy innego producenta to źle? Skoro jest (przypuszczalnie) dobry i tani to co w tym złego? Detailink jakoś wszyscy chwalą a każdy wie, że część  koncentratów bez ładnej butelki i nalepki można kupić za 1/4 ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
43 minuty temu, vlodek2532 napisał:

@mefONE a nawet jeśli to rebrand jakiegoś SG, ADBL, Good Stuff czy innego producenta to źle? Skoro jest (przypuszczalnie) dobry i tani to co w tym złego? Detailink jakoś wszyscy chwalą a każdy wie, że część  koncentratów bez ładnej butelki i nalepki można kupić za 1/4 ceny.

Cytat

Ale nie aż taka jak detailink bo to wygląda jakby ktoś to w paintcie narysował

@vlodek2532To jak z tą etykietą czy tam "nalepką"?😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto ekonomiczne podejscie. Wole produkt skuteczny i markowy a nie rebranding roztworu z czegos. Z punktu widzenia „lajkonika/kowalskiego” to bez roznicy jesli produkt finalny jest wystarczajaco skuteczny i bezpieczny w pielegnacji codziennej. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie

Czy to dobry pomysł żeby przy myciu rinseless z użyciem Wolfganga używać jakiego wspomagacza do osuszania? Mam Easy One Spray Wax i przy klasycznym myciu nadaje się do pomocy przy osuszaniu auta, nie wiem jak w przypadku rinseless. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czester napisał:

Czy to dobry pomysł żeby przy myciu rinseless z użyciem Wolfganga używać jakiego wspomagacza do osuszania? Mam Easy One Spray Wax i przy klasycznym myciu nadaje się do pomocy przy osuszaniu auta, nie wiem jak w przypadku rinseless.

Dlaczego nie ? Optimum Opti-Seal jest dedykowanym środkiem m.in. do tego celu przy myciu Optimum No Rinse. Niezależnie, czego użyjesz, jeśli sprawdzi się jako pomocnik osuszania auta, możesz tego użyć. Byle nie gryzło się z zabezpieczeniem bazowym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 Auto wlasciwie bez zabezpieczenia, bo nikt detailngowo się z nim nie obchodził. Zatem przetestuje Wolfganga + Gąbkę od Soft99, osuszę z EoSW i ręcznikami od SG a na koniec wleci jakieś SSW albo BSD.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester przy myciu bez spłukiwania możesz użyć każdy QD/SW który można aplikować na mokro. Raz nawet użyłem SG Morning Dew 🤣🤣 co prawda lepiej się dotarło niż na sucho ale nie polecam takich akcji 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze jeden z nich nie dolecial do samochodu sasiada z pelnym ladunkiem 😉EA6701BB-3715-41BA-A290-BCEB3E7C9F12.jpeg.2acb1b2e64c4c18c473e160821514467.jpeg

Zdazylo sie juz moze troszke wpić. Kiedys mialem tak, ze sama treśc wlasciwa jak zaschnie nie narobila tyle problemu co wyłapanie odłamkowym na aucie obok. Kwestia lakieru, koloru, ptaka, wiatru i PH kierowcy 😉 

delikatnie zejdzie. Sprawdz cos dedykowanego, potem sprobuj pasta np finishem i miekka fibra jak nie masz maszyny. Jesli masz to podlaczaj i w 2 min po klopocie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez robilem inspekcje pod mikroskopem 50x i 400x 😉 ja rowniez obstawiambze to wlasnie srak naptał. Patrzac na okolice w refleksie szyb, jest to lokalna atrakcja dla okolicznych golebii i poduszkowcow okiennych.  Za te Twoje plamki na dachu pewnie jakies slabe noty poszly bo rykoszet ale co trzeba sprobowac spolerowac to trzeba. Im dluzej czekasz tym wiekszy bedzie problem, ale nie ogarniete na swiezo ZAWSZE cos poneinie zostawia. Teraz nowa Ske robilem i niestety sam punkt rozładunku guano zszedl w miare ale male plamki dookola byly powpalane tak gleboko ze juz niestety tylko nowy klar musi wejsc do pelnego sukcesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice trzymali kola od starej Yariski u siebie w piwnicy ale po ostatnich "włamach" do sąsiednich piwnic postanowili przewieźć je do mnie. Krótko mówiąc - masakra.

Probowałem to jakos domyć - Binder Wheel Cleaner, Excede UWC 1:20, 1:10. Cały czas jest brudne (pomijajac rdze). Co kupić żeby to jakoś domyć?

Czym_to_myc.jpg.c5830cbbd7645bd063b20654e743bcf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.