Jump to content

Pietras

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetna

1 Follower

About Pietras

 • Birthday 03/26/1992

Informacje

 • Imię
  Adrian
 • Auto
  BMW e61
 • Lokalizacja
  Radom
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

643 profile views
 1. Może być, na dwa panele wystarczy. Później następny
 2. Cześć! Proszę o dodanie mnie do grupy rabatowej adpietrasik92@gmail.com
 3. Kiedy można się spodziewać Citrus Foam w opakowaniach 5l?
 4. Waldemar Sirak wolanowska 242 Widziałem kilka ich prac i nie ma się do czego przyczepić, No może czas oczekiwania, ale warto poczekać.
 5. @sadam55 jeśli masz na myśli 04-06 perfectfinish, a nie EX to jutro mogę porównać z F6. Bawiłem się ostatnio H8 i H9 DA 9mm i dla mojego amatorskiego oka różnica niewielka. Z ciekawości później przeleciałem trzeci kawałek cutmaxem i wg mnie spisał się zdecydowanie najlepiej. Zebrał w jednym wypracowaniu całą drobnicę powstałą przez kilka lat mycia na szczotkach. teraz zauważyłem, że wyraźnie napisałeś ex04-06 Pardon
 6. @#kris Co do aplikacji to w zestawie są takie małe gąbeczki do aplikacji wiec możesz użyć Standardowych sloneczek. Docieranie NW bez kłopotów jak pisze kolega wyżej, ale przy aktywatorze musiałem psiknąć delikatną mgiełka z atomizera na fibre bo inaczej nie szło. W atomizerze była woda destylowana.
 7. @#kris trzeba się namachać przy docieraniu aktywatora, ale efekt jest więcej niż zadowalający. Nie wypowiem się co do trwałości bo aplikowany tydzień temu. Wg mnie obok ich wipe out’a jeden z nielicznych produktów, które można polecić
 8. Mówicie o tym? Bo są chyba 4 rodzaje z tego co się orientuje
 9. Dla mnie amatora fajna opcja przy pylacych pastach, chociaż mam wrażenie, że taki zabieg minimalnie zmniejsza siłę cięcia.
 10. Podobno jak coś jest głupie, ale działa to wcale nie jest głupie
 11. Odezwij się jakieś 2 tygodnie wcześniej I ogarniemy temat. 2 dobrych znajomych prowadzi warsztat i zawsze działam u nich, ale przeważnie w grę wchodzi sobota.
 12. No to faktycznie dziwna sprawa ... gdyby była prawdziwa zima to można by pomyśleć, że przemarzła w transporcie, a tak to zagadka

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.