Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolega z pracy próbował myć auto i pokazałem mu co jest na lakierze deironem, a jak to jest z plastikami jak na foto czy T&G może im zaszkodzić 302c465e5909bb40baebe53bad64dbc3.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem w E9X z wilgocią pod lewym dywanikiem z tyłu? Wymieniałem wczoraj dywaniki z gum na welury i po przyciśnięciu ręką do podłogi czuje mokro. 😕 Mam dwa typy na razie, uszczelka drzwi lub lewa tylna lampa, dziurę w podłodze wykluczam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK Jeszcze sprawdził bym odpływy w drzwiach oraz czy wygłuszeni/folia pod tapicerką jest dobrze przyklejona. Miałem podobny problem w jednym aucie i winne było wygłuszenie drzwi. 

@#kris  Płukać szybko tak jak wspomniał @aabbcc123 

W NO bardzo popularne jest używanie T&G, przynajmniej tu gdzie mieszkam, a to pewnie ze względu za cenę. Bo 2x1L kosztuje około 25 zł. I na wielu nawet świeżych autach zauważyłem wyblakłe plastiki. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Kompletując pierwszy zestaw kosmetyków kupiłem bez większego zastanowienia Tar Pro od ADBL. Po wzmiance na etykiecie, mówiącej, że jest to "mocny środek do profesjonalnego użytku" i odpowiedzi uzyskanej kiedyś na forum wnoszę, że do dekontaminacji się on nie bardzo nadaje, raczej do miejscowego działania - a może się mylę? Jest faktycznie dużo mocniejszy od ich T&G, czy to "prawie to samo"? Jak już kupiłem, to chciałbym zużyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w MOTOGO złożyłem zamówienie, m.in zamówiłem pady NAT czerwone 135mm do polerki DA Hamron. Okazuje się że nie mają tych padów mimo że na aukcji były dostępne. Czekam czwarty dzień bo miały dzisiaj być, niestety dalej nie ma. Chcą zamiast NATów wysłać pady Super Shine o takich samych właściwościach. Chciałem zrezygnować z całego zamówienia, ale jeszcze was zapytam co to za pady i czy mogą być zamiast NATów? Jeśli tak to które będą miały takie same właściwości jak NAT czerwony?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tamtym roku dwa razy dostałem SS zamiast czerwonych NATów - właśnie w MOTOGO, widzę że nadal mają z nimi problemy 😉 kształt mają inny, SS są większe w podstawie o 15 mm ale wg mnie jakością są zbliżone. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie magic sponge polecacie? Kupiłem swego czasu ADBL, mega fajne, tanie narzędzie, ale mało trwałe. Może znacie takie, które wytrzymują więcej, niż kilka minut pracy ?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@MMCzysci ten typ tak ma 🙂 MS są praktycznie jednorazowe 😉 ja zamówiłem na ali paczke 100 sztuk za 150 zł czy jakos tak i różnia sie od ADBL tylko tym że są ciut cieńsze 🙂 także nie ma co przepłacać 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Streat napisał:

@Pioter83 a do czego chcesz ten pad? Bo czarne to nadaja sie do nakłądania wosków, do polerowania sa zbyt miekkie 

No właśnie, ja chcę go do wykończenia po polerowaniu. Mam właśnie te gąbki i są bardzo miękkie porównując do innej która mam do wykończenia. 

Do wykończenia się nadadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,
mam przy zagłówkach dosyć mocno zaniedbane aluminiowe bolce. W domu nie mam polerki a jedynie pasty jedna to Meguairs Medium Cut Metal Polish, druga to Autosol Anodised Aluminium Polish. Obydwie pasty się poddają. Meguairs daje trochę radę, ale to i tak ledwo ledwo. Autosol nawet nie drgnie. To samo mam przy chromowanych listwach przy drzwiach. Czy jesteście w stanie polecić mi jakąś pastę, którą bez maszyny polerskiej usunę osad oraz rysy z listewek przy szybach?

80a96523d268feb4ddc5f0bc291cca3f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam impregnatu do tapicerki materiałowej. Rozważam CarPro CQuartz Fabric Coat 100ml lub FX PROTECT Fabric Care F-1 150ml. Oba w cenie 60zł. Trwałość CarPro do 1 roku a FX od 6 do 12 miesięcy. Używał ktoś? A może coś lepszego w tej cenie lub niższej 🙂 Może Colourlock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.