Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że nie doprecyzowałem wystarczająco. Poszukuje urządzenia nie droższego niż +-1000pln.

Mam garaż bez gniazdka a raczej miejsce w hali. Maszyna ma służyć do pracy na dwóch autach które jakiś czas temu przeszły korektę. Mają być nakładane nią wszelkie kosmetyki które można nakładać DA czyli np AIO, cleanery, politury itd. bez korekt lakieru. Co jakiś czas zapewne wpadnie jakieś auto rodzinne na odświeżenie.

Mam pewne obawy czy istnieje taki produkt 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Streat napisał:

@Kita cieżko bedzie znaleźć cos sensownego w tej cenie 

tego się obawiałem ale licze że może jest coś na rynku poza Flex.

Znalazłem coś takiego jak Adam’s Cordless Polisher Swirl Killer lecz mało jest informacji na jego temat. No i może jest coś z lepszą dostępnością w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, quq napisał:

ile mniej więcej trzeba zapłacić za odkurzacz piorący dla osoby która nie zajmuję się tym profesjonalnie, więc żadna wysoka półka, ale żeby też nie kupić badziewia?

https://www.ceneo.pl/1206257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@raafal91 a co za równica czy masz vectre c czy audi? Skóra to, skóra jeżeli jest to prawdziwa skóra to środki od kecav  ,colourlocka, adbl, goodstuff czy shiny garage. Ważne aby to były dedykowane środki do skór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raafal91 a co za równica czy masz vectre c czy audi? Skóra to, skóra jeżeli jest to prawdziwa skóra to środki od kecav  ,colourlocka, adbl, goodstuff czy shiny garage. Ważne aby to były dedykowane środki do skór 
Właśnie problem w tym że to raczej jakiś skaj/eko skóra, nie wiem. Dlatego pytam bo może ktoś ma doświadczenie z tym materiałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Eidos71 napisał:

@quq 

Mam tego Hyundaia. Prać, spoko pierze. Ale jakość wykończenia, plastików to porażka. Rury na przedłużkę gną się na potęgę. Jedna mi już pękła, mimo że odkurzałem może z 4 razy. Spust od pistoletu do natrysku się niekiedy zacina. 

Jest głośny. A tak to reszta spoko. Moc wystarczająca, pompa też. 

Nie wiem czy nie lepsza opcją będzie Clatronic:

https://www.clatronic.pl/odkurzacze/odkurzacz-pioracy-clatronic-bss-1309

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quq napisał:

Możecie polecić jakieś produkty do polerowania i zabezpieczania felg?
Na koła używam:
- RRC Wheel Gel Plus,
- RRC Tire & Rubber Cleaner
- adbl apc na nadkola
- Soft99 Tire Black Wax na opony
Co nałożyć później na felgi?

Sonax Xtreme Brilliant Shine Detailer :mrgreen:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kita napisał:

Wygląda na to że nie doprecyzowałem wystarczająco. Poszukuje urządzenia nie droższego niż +-1000pln.

Mam garaż bez gniazdka a raczej miejsce w hali. Maszyna ma służyć do pracy na dwóch autach które jakiś czas temu przeszły korektę. Mają być nakładane nią wszelkie kosmetyki które można nakładać DA czyli np AIO, cleanery, politury itd. bez korekt lakieru. Co jakiś czas zapewne wpadnie jakieś auto rodzinne na odświeżenie.

Mam pewne obawy czy istnieje taki produkt 🙂

Bez bicia za link proszę:P

Nie używałem osobiście, na jakiejś grupie FB, pisali że się sprawdza, ale na cuda bym nie liczył.

https://www.expondo.pl/msw-motor-technics-zestaw-polerka-akumulatorowa-2900-obr-min-rotacyjno-orbitalna-akumulator-18v-4ah-18000353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze robię latem, ale zmuszony byłem wyczyścić skórzana kierownicę i siedzenia colourlock soft, a w garażu mam raptem 4 stopnie celsjusza. Pytanie za ile godzin można nakładać zabezpieczenie versisierung, aby skóra była sucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani detailerzy,

Jak zapatrujecie się na stosowanie impregnatów typu Gtechniq Smart Fabric na dywaniki w samochodzie plus wykładzine. A może bardziej powinno być to oddzielne pytanie jak na wykładzine, a jak na dywaniki.

Bo spotkałem się z opinią, że dywaniki powinny chłonąć bród i wodę żeby nie dostawał się na wykładzine i jej nie brudził, więc na dywaniki niby się nie powinno, szczególnie że ten impregnat jest dosyć dobry. Zaś na samą wykładzine w aucie (ten element stały, mam nadzieje że go dobrze nazywam) warto. Ale czekam na Wasze opinie. Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.