Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Kryteria są 2, byle nie było mrozu, i nada się każda, jaką wytrzymają ręcę zanim odpadną z zimna.
Tip: w rękawiczkach też można woskować
Lecimy 447ea87a81e5e403d1e5218d49b92661.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! pytanie czy zdziałam coś tym urządzeniem, czy ma jakikolwiek sens zakup? chodzi mi o polerkę akumulatorową PROXON WP/A. 

wiadomo ze do korekty to raczej się nie nada, ale do clinera np, wiem ze potrwa to i tak dlugo ze względu na gabaryty ale nie mam możliwości działania w pobliżu gniazdka z prądem. 

może polecacie jakaś inna polerke aku, cena tak ok 1000zł.

prox.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@etrone nie jestem na 100% pewien ale wydaje mi się że są to pozostałości po naklejonej  reklamie na auto lub coś w tym rodzaju i nieumiejętnie usunięte (pozostałości kleju wymyte silnym rozpuszczalnikiem i podniósł się lakier).Lub przed ponownym lakierowaniem coś takiego było na elemencie i nie został on odpowiednio przygotowany do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w swojej Hondzie mam oryginalne gumowe dywaniki, które są całe i w dobrym stanie, sęk w tym, że z latami z czarnych zrobiły mi się takie no szare. Chciałbym je przyciemnić i teraz pojawia się pytanie, czy użyć jakiejś dedykowanej chemii, która tarczy na nie wiadomo ile, czy lepiej kupić sprawy do gum z balla i je po prostu pomalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili.
Poszukuję kompletu dobrych gumowych dywaników do hondy hr-v 2018 rok. Najlepiej w zestawie z mata bagażnika. Ktoś wie gdzie tego szukać? Bo na alle... Tego za dużo, a jakość niepewna. Może ktoś coś polecić?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Rezaw-Plast. Ewentualnie Petex. Te drugie łatwiej się czyszczą, ale mam wrażenie, że są z cieńszej gumy. Polski producent oferuje również ciekawszy design.

 

Nie wiem, w jakim wieku są Petexy w smarcie, ale przednie juz delikatnie umierają - zwłaszcza ten u kierowcy.

5-letnie Rezawy w C8: przedni trochę wytarty pod nogami u kierowcy, tylny igła, mata do bagażnika mocno sfatygowana, ale jest ona zdecydowanie najintensywniej eksploatowana. Generalnie polecam rodzimą firmę.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lukaso napisał:

W sensie myć jako waterless wash, bez wody? Jak tak to raczej bym go rozcienczył bardziej tak z 1:10 chciaż to nie jest do tego wymyślony  i nie wiadomo jak się sprawdzi. Lepiej w tym przypadku sprawdzi się carpro Ech2O. 

Tak, jako waterless wash. Z tego co widziałem na YT to stężenie 1:3 dla bsd stosują. Będę chciał spróbować takiej techniki mycia przez zimę. Przed myciem bsd prewash i zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję linku do filmiku, na którym były porównywane dressingi do opon jednej firmy (niestety nie pamiętam jakiej 😞 ). 4 różne preparaty, 4 różne stopnie wykończenia - mat, satyna, połysk i efekt mokrej opony. Wczoraj go widziałem, a dziś na kamień zapomniałem 😞
Ktoś kojarzy może? 😄 Poratujcie linkiem proszę 😉 

12 minut temu, Sinus napisał:

Poszukuję linku do filmiku, na którym były porównywane dressingi do opon jednej firmy (niestety nie pamiętam jakiej 😞 ). 4 różne preparaty, 4 różne stopnie wykończenia - mat, satyna, połysk i efekt mokrej opony. Wczoraj go widziałem, a dziś na kamień zapomniałem 😞
Ktoś kojarzy może? 😄 Poratujcie linkiem proszę 😉 

Znalazłem, jakby ktoś potrzebował - chodziło o soft99:
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w tym roku swój pierwszy one step. Pasta sonax 04-06, żółty NAT, maszyna: mały Roller. samochód: opel insignia.
Generalnie z efektów jestem zadowolony, ale pewne elementy chciałbym poprawić i zrobić na nich 2 etapy. Np na masce zmiana pada na białego, twardego NAT'a nie wycisnęła z Sonaxa dużo więcej. Co dokupić do sonaxa, w celu zwiększenia mocy cięcia: zastanawiam się nad: Sonax excut 05-05, Sonax Cutmax 03-06 lub 3D: ACA500 lub Hybrid One. Do tego pady z microfibry lub futerko.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić jakiś w miarę dobry, sprawdzony i niedrogi środek do bieżącej pielęgnacji skórzanej kierownicy? Zestaw Colourlocka raczej odpada, bo kombinacja Cleaner+zabezpieczenie średnio co 2 tygodnie nie ma sensu. 
Może chusteczki z colourlocka?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.