Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka była najniższa temperatura, w której woskowaliście/dekontaminowaliście lakier?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


Stałem kiedyś przed podobnym dylematem jak Ty. Graty kupione, a temperatura zjechała. Dekontaminacje i mycie zrobiłem na bezdotyku, było 4-5 stopni. Potem do rodziców na podwórko i wjechał cleaner i na niego SSW. Najorzej szło oczywiście z cleanerem. Zrezygnowalem wtedy z Fusso, bo robiło się jeszcze zimniej.
Teraz rodzice poprzestawiali rzeczy w garażu i moja Insignia na skos sie w nim mieści, więc mimo że mycie i dekontaminacja było w jakiś 8 stopniach. To reszta w garażu.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem koniecznie zdążyć z Fusso, ale chyba już się nie uda. Prognoza zapowiada mniej niż 5 stopni cały weekend, blisko 0. W garażu nie wywoskuję, chyba że najpierw pół auta, potem przestawiam i drugie pół.

Odpuszczam. Dzięki. Pocieszenie ze to akurat ten samochód, który mniej jeździ o tej porze roku.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, david2888 napisał:

Ja w weekend mam do zrobienia autko 🙂 planuje na bezdotyku dekontaminacje 😉 a potem w nieogrzewanym garażu wosk BH 🙂 ja czasu nei wystarczy to WaterGold i nara 🙂 

Nakładałem kiedyś FK w temp.ok.5-7st. i zostawiłem auto na noc, rano docierałem i wytrzymał ok.6tys.km (3-m-ce), Nakładałem bez cleanera, po IPA, więc BH też zostaw na długo dłużej to się "przyjmnie" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że taka piana: https://www.kaercher.com/pl/professional/srodki-czyszczace-i-pielegnacyjne/professional/pojazd/rm-838-alkaliczna-piana-62958380.html jest niebezpieczna dla wosków i powinienem ją "odstawić"?

Problem w tym, że zostało mi jej prawie 20 L 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem. Tylko chyba po wosku już niemądrze nią jechać, co 😄 ?

Jeszcze mam pytanie co do dawkowania: https://s1.kaercher-media.com/documents/datasheets/cleaningagents/pl_PL/0.011-324.0_PI_pl_PL.pdf

1+3 - 1 część płynu i 3 wody?

stężenie 1-2%" robię w pianownicy roztwór 1-2% z tego, co wcześniej przygotowałem

Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.