Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Tomas22 napisał:

@Mumins zapach nie drażniący ? 😁

Ja sobie nie wyobrażam pracować z nim bez maski 😁

Wiadomo, że lepiej w masce ze względów zdrowotnych, ale zapach ma trochę marcepanowo-migdałowy. Całkiem spoko jak na kwasior 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie. Miałem robiona polerke i nakladany wosk z softa99 dark, robią się straszne zacieki czy to myjnia czy to deszcz i ciężko to usunąć trzeba na prawdę mocno się napracować mikrofibra żeby to usunąć. Jaki powód, a może to jest normalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest tak dużo różnych opinii, że nie wiem co wybrać... jaka cleaner pod czarny lakier bmw i audi (czyli chyba twarde) aby uzyskać głębie koloru i delikatne rysy wypełnic i usunąć bez polerki? i jaka politura po tym cleanerze żeby była odpowiednia żeby po niej można było nałożyć wosk jeszcze? Niech ktoś może napisze na pv kto sam miał doczynienia z tymi twardymi lakierami czarnymi w bmw czy audi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, misz.czu napisał:

Są jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi o pranie ekstrakcyjne materiałowych boczków drzwi?

Tak, po przemoczeniu niektóre lubią się odklejać. Boczki potraktuj najlepiej bonnetem, szczoteczką i od razu przetrzyj lekko wilgotną fibrą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, asaledr napisał:

Czy mogę jedynie miejscowo nałożyć NW na szybę czołową?

A mianowicie na te miejsca gdzie zwykle wycieraczki przesuwają wodę i potem robi się taka tafla, plus po tej stronie pasażera gdzie zwykle wycieraczki już nie docierają. Ma to sens?

Zrobiłem sobie własnie takie coś "niechcący", co prawda przy okazji nakładania na lakier chciałem tylko spróbować czy QD CC Prostaff Water Gold da cokolwiek na szybach i o ile na bocznych przez kilka już deszczowych dni siedzi, o tyle na przedniej zniszczyły go dość szybko wycieraczki, aczkolwiek został on w miejscach do których one nie docierają, czyli cała reszta szyby ma efekt na którym Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, michalwi napisał:

@asaledr @pawelus668 ProElite Nanofactor - siedzi długo, woski zjada, domywanie ekstra. Przed jakąś grubszą robotą lub czymś mocno zawalonym u mnie zawsze.

Potwierdzam - swietna piana 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.