Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@biniu21  Po pierwsze zrobiłeś już dwa nowe tematy żeby ktoś podał Ci gotowca z listą produktów a teraz pytasz tutaj. Użytownik Xeo już napisał Ci żebyś sam się wziął trochę za czytanie forum. Ja udzielę Ci odpowiedzi. 

Cytat

 szukam idealnego zestawu kosmetyków, najfajniejszego zestawu topowych firm

- Nie ma idealnego zestawu. Wszystko zależy od osobistych preferencji, wiedzy, pieniędzy. Każdy użytkownik poleca coś innego.

Cytat

Zestaw złożony z topowych produktów

-Każdy produkt jest inny. Mogą różnić się np czasem działania/ siłą działania/ szkodliwością/ aplikacją. 

Cytat

1.Podesłałby ktoś jakiś super zestaw na prv 2.jedne z najlepszych jakie użytkownicy z tego forum stosują i polecają

-Super zestaw dla kogoś może się okazać w większości bezużyteczny dla Ciebie. Dobierasz produkty które TOBIE są potrzebne. 

Cytat

kilku polecanych stronach(sklepach) na tym forum i dodaje wszystkie produkty po kolei i okazuje się, że czegoś nie ma
Budżet powiedzmy że nieograniczony

- Skoro nie ma wszystkiego w jednym sklepie to zamów w dwóch różnych. Skoro szukasz TOPOWEGO zestawu to przesyłki będą darmowe

Cytat

Wysle ktos na prv moze rozpiske tego co np wszystko kupił w ostatnim czasie na danej stronie?

- Ale po co? Każdy kupuje produkty które uważa za potrzebne. Zapraszam do lektury Twój arsenał 3. 

Cytat

Chodzi o "..." zabezpieczniem samochodu

-Modesta 🙂 Skąd mamy wiedzieć o co Ci chodzi? Powłoka,wosk, folia? 
 

Cytat

Na której stronie najlepiej zamówić produkty gdzie jest bardzo duża dostępność?

- Każdy sklep ma wszystkie produkty potrzebne do umycia samochodu. Jednak to Ty wybrałeś produkt akurat danej firmy co jest tylko potwierdzeniem moich słów. 

Nie odbieraj tego postu jako atak na Twoją osobę. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, 24 czerwca gdy zadałeś pierwszy raz to pytanie, nikt nie odpowiedział bo się nie da.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
odebrałem nowy samochód i chciałem się dowiedzieć jaka powłokę polecacie w cenie ok 1500-2000. W tym momencie jeszcze nie podejmę się samemu wykonania takiej powłoki więc będę musiał zlecić wykonanie takiej powłoki.(myslałem o produktach firmy gtechniq c1+exo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axel 3000 po pierwszym tescie i mam banana. Moj poprzedni opryskiwaczo pianownica to bubel byl. Taka piane zrobil, ze siedzial yeti z 5 min na aucie. 

Dobra pytanko, pisze na yeti, 1:400 pianownica reczna, 1:14 pianownica PA... no sorry, ale o co come on, dlaczego taka roznica?

@Michallbn znajdz kogos kto nie zedrze z Ciebie kasy i nie obieca, ze mozesz po powloce ciac diamentowka. A moze ktos Ci z forum zrobi za polowe ceny...na pewno efekt będzie lepszy, niz zmęczonego gocia co dostaje 15zl za h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Lukaso napisał:

Ktoś z gyeon trim odpowie? Jak z aplikacją docieraniem dlaczego mi się tak ciągnęło pod fibrą, co poszło nie takt? 

a jaka miales prodedura aplikacji ? opisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtłuszczenie 2x ipa 50-50 potem ultracoat wipe it i aplikacja trim. Czekałem z 3 min i próba dotarcia, potem poczekałem jezzcze chwilę, no ciężko powiedzieć ile bo nie patrzyłem na czas ale nadal się ciągnął pod  fibrą. Zostawiłem tak oczywiście ale coś mi nie daje to spokoju. Jak będzie trzeba to będę poprawiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukaso napisał:

Odtłuszczenie 2x ipa 50-50 potem ultracoat wipe it i aplikacja trim. Czekałem z 3 min i próba dotarcia, potem poczekałem jezzcze chwilę, no ciężko powiedzieć ile bo nie patrzyłem na czas ale nadal się ciągnął pod  fibrą. Zostawiłem tak oczywiście ale coś mi nie daje to spokoju. Jak będzie trzeba to będę poprawiał. 

A robiłeś to na słońcu? Jak z temperaturą lakieru. Może to miało znaczenie skoro się ciągnęło pod fibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, V1RU$ napisał:

Skończyła mi się butla Excede UWC - kupić ponownie czy mamy dziś innego równie dobrego jak nie lepszego gracza ?

Zostałbym przy UWC.

Kupiłem jakiś czas temu dla porównania polecany  ValetPro Bilberry Wheel Cleaner i po miesiącu sprzedałem prawie całą butle.
Męczący zapach, max stężenie 1:10 i mało piany.

Ktoś pisał, że Wheel Cleaner od ProElite jest również spoko, ale to musiałbyś poszukać w testach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Grzechu23 napisał:

Zostałbym przy UWC.

Kupiłem jakiś czas temu dla porównania polecany  ValetPro Bilberry Wheel Cleaner i po miesiącu sprzedałem prawie całą butle.
Męczący zapach, max stężenie 1:10 i mało piany.

Ktoś pisał, że Wheel Cleaner od ProElite jest również spoko, ale to musiałbyś poszukać w testach na forum.

Spoko zostałem z sprawdzonym UWC. Choć wczoraj z powodu braku UWC zaatakowałem felunek próbką Red Devil'a z SG i dał radę BDB choć to produkt nie typowo to felunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież apc przy co tygodniowym myciu daje razie i to rozcienczone. A deiron prawie nie ma co zbierać. Ja lecę felgi APC od 2 miesięcy i gdybym nie użył deironizera to nie widziałbym że w ogóle jakieś opiłki. Bardziej już smoła. 

@Kondziuu w garażu to było, lampy nie nagrzane, fakt było ciepło ale nie jakoś bardzo gorąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kondziuu napisał:

Ile wam zajmuję mniej więcej polerka 3/4 etapowa? 

Wszystko zależy od stanu lakieru i na ile % chcesz zrobić korektę oraz jakimi maszynami pracujesz i jakie masz umiejętności. Na przykład to BMW X3 na około 85% robiłem 16.5h a tego Espace tyle samo godzin na 95%.

 

IMG_18190.jpg

IMG_1759.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wyczytałem z buteleczki 😉

 

Chodzi o to, że podane są wartości "od-do", a może jest jedna konkretna, przy której środek będzie najskuteczniejszy (chodzi mi o wnętrze: deskę, progi, ranty drzwi...)? Chcę przeprowadzić jakieś wstępne testy przed pierwszym zleceniem, ale "na oko" nie będę eksperymentował - dlatego pytam fachowców o zdanie 😉

Wybaczcie takie pytanie - dopiero zaczynam przygodę z chemią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci zastosuj uniwersalną zasadę: zaczynasz od najsłabszego stężenia 1:20. Jeśli jesteś zadowolony z efektu czyszczącego, to działasz, a jeśli nie, to robisz mocniejszy roztwór, np. 1:15. Popróbuj, poeksperymentuj, pobaw się. Takie testy to raptem 5 minut 😀

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, biniu21 napisał:

najmocniejszy/najbardziej agresywny środek do felg (adbl wheel warrior chyba jest niezly tak?) którego uzywa sie na felgi bez powłoki bo ten środek mógłby ją zepsuć, taki którego uzywa się na mocno zajechane felgi? poleci ktos cos? 

Z pełną świadomością polecam CleanTech Clean Wheel - niedrażniący zapach i świetna moc działania 😉 na bardzo dużych szczurach wlewam do szklanki i nakładam produkt pędzelkiem bezpośrednio na felgę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.