Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, aabbcc123 napisał:

Kazdy ma ten sam problem

Nie, nie każdy...

@ZimnyKartofel stać cię żeby kupować 2 razy? Kupisz shit który nie zda rezultatu to już lepiej nic nie kupować. Weź axela, glorię fm10 lub alta foam jak ma to pianować a nie sikać jakimś mlekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

Nie, nie każdy...

@ZimnyKartofel stać cię żeby kupować 2 razy? Kupisz shit który nie zda rezultatu to już lepiej nic nie kupować. Weź axela, glorię fm10 lub alta foam jak ma to pianować a nie sikać jakimś mlekiem.

I właśnie o to mi chodzi. Czy to cudo od K2 będzie dawać pianę czy sikać mlekiem. Bo jeśli mleko to już mam zwykły opryskiwacz i kolejny mi nie potrzebny.  Znalazłem jeszcze Mezo Foamer i Kwazar Venus 360. Wezmę jedną z nich chyba 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że to zwykły psikacz, końcówkę ma dokładnie jak mój z OBI. Zamówię w przyszłym tygodniu coś co jest pełnoprawną pianownicą. Oby tylko małżonka nie miała wolnego tego samego dnia co ja 😅

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZimnyKartofel napisał:

Znalazłem jeszcze Mezo Foamer i Kwazar Venus 360. Wezmę jedną z nich chyba 🙂 

Napisalem ci 3 modele godne polecenia to znow szukasz 5zł taniej :ph34r: kupisz co uważasz ale kwazar też szału nie robi. Bez sensu wywalac kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu używam Gloria FM10 z pianą Koch Chemie Gsf i nie powiem daje super piankę jak dobierzesz sobie odpowiednie proporcje na litr wody. Problem w tym że na małe auto typu audi a3 wystarcza mi tej piany tak na styk ale jak już pianuje większe auto to jest problem bo brakuje mi tych załóżmy 30 sekund. I tak właśnie się zastanawiam czy nie zamówić sobie Axela 3000 jak kolega wyżej pisał. On jest 3 litrowy i po zalaniu wody 1,5 - 2 litry działa dłużej i ma więcej miejsca na powietrze przez co nie trzeba tyle razy machać jak przy Glorii. Czy się mylę ? Moze ktoś potwierdzić ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na yt sa testy axel 3000 i wedlug nich gosc byl w stanie bez pompowania tylko jeden bok sedana opianowac. 

Od pewnego czasu myje auto w garazu, bo zakaz w ogrodzie, wiec pianownica z kartchera jest za silna. Opryskiwacz kompletnie nie robi piany. 

Na necie z przesyłka bialy cos chyba 80zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam dmuchawe bass polska - do prywatnego uzytku wystarczajaca (chyba 120zl placilem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na takie przetarcie na kierownicy jest jakiś sposób? W zakładzie gdzie obszywają kierownice powiedzieli że im nie opłaci się z tym bawić, lepiej od nowa obszyć, wtedy będzie spokój na długoe26c735d6acb7b68b77671d30c1891a8.jpg&key=bbd0a559d6537a37ad2aa710893c26aad34fb5392c20c1d457414d943b94759d
ja zamówiłem zestaw do regeneracji kierownicy colourlock i w weekend będę tegować. Koszt 40 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dressing do opon który można nakładać na mokre opony to mamba , car pro perl, i coś jeszcze? Skończyła mi się mamba shine świetny produkt ale chciałem kupić coś nowego. Kupiłem perl w tester ale chciał bym coś jeszcze w normalniej pojemności. Myślę nad gyeonem q2O ten z kwarcem (błękitny) ale nie jestem powiem czy można go nakładać na mokre opony. Wolał bym środk w formie płynnej który długo się trzyma jak np mamba shine.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.