Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, powalla napisał:

Po co się ograniczać? Użyj wody święconej ... 

 

No a tak serio , to po co kombinować jak 1L zmywacz silikonu kosztuje 13zł , a nawet Wipe  out od RR 25zł ?

Nie chodzi mi o koszty tylko chociażby o to, że IPA przy dłuższym używaniu w miejscach z kiepską wentylacją jest szkodliwa.

Ocet również posiada właściwości odtłuszczające, dlatego zastanawiam się nad skutecznością tego roztworu jako alternatywy dla IPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5848]daniel87[/mention] korzystam z Maxifi i chodzi mi czy istnieje sam zapach dodawany do innych srodkow

Z maxi nie, ale np. Koch chemie ma, szukaj koch chemie himberee czy jakos tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KUBA46 napisał:

Pytanko o wybór piany.

Potrzebuje kupić do swojego arsenału pianę mocniejszą od klasycznych neutrali jak Shiny czy Yeti. Coś mocowo na poziomie Citrus Oil(lubię go, ale w formie oprysku) żeby polezało z 5-8min i coś tam domyło, a nie tylko naruszyło brud. 

 

Autofoam lub Magifoam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak by akryl wypłowiał,
Spoleruj lakier by przywrócić polysk i zabezpiecz po taniości np Finiah Kare 1000p hi temp 22pln
Dzięki!
Mam adbl roller 8mm
Gąbki 80/120 czerwone żółte i futro
Pasta Manzerna 3in1
Koch h8 heavy cut
Koch antihologram
UC ale małe pojemności
Jak to zaaplikować ?
bo wydaje mi sie że auto wpada w ceglasty kolor albo było malowane..

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

A do zabezpieczenia mam Fusso i SSW

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, powoli szykuję się do pierwszego polerowania mechanicznego. Przeszukałam forum, ale podobnego pytania nie znalazłam, a mianowicie: czytałam, że nie powinno się polerować auta na dworze ze względu na zmienność parametrów temperatury i wilgotności, które z kolei w pomieszczeniu zamkniętym są stałe. Jednakże mój garaż za szeroki nie jest i obawiam się, że przy polerowaniu paneli bocznych mogę mieć problem, by się tam na spokojnie poruszać (przy woskowaniu to już było wyzwanie, mimo drobnej postury). I stąd moje pytanie - czy w pochmurny dzień bez wiatru mogę wypolerować auto na zewnątrz? A przynajmniej jedynie boki auta... Czy lepiej nie ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.