Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@jerrry musisz usunąć. Chyba nie chcesz rozcierać chitynowych owadzich pancerzyków podczas korekty. Połóż pianę, niech poleży - zrobi wstępnie robotę. Następnie umyj auto na dwa wiadra z użyciem ciepłej wody. Jeśli przyłożysz się do tych dwóch etapów, to sprawę będziesz miał załatwioną. Mogą pozostać naprawdę stare zwłoki, które możesz prysnąć bug removerem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak adbl AIO reaguje z plastikowymi/gumowymi elementami? chcialbym zastosowac na starym aucie (<15lat) i sie zastanawiam czy moze rozpuscic albo zajsc na bialo na gumowych uszczelkach albo plastikach. wiadomo - nie bede specjalnie po tym jezdzil ale z drugiej strony czy lepiej bedzie je i inne czarne elementy okleic? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aabbcc123 Pogryzione przewody, wygłuszenie może być o wiele droższe. Czytałem o psikaczach i było z tym różnie tak samo jak z sierścią psa, kostką domestosa.

Miałem kostki domestosa a mimo to kuna wygryzła wygłuszenie maski. Przed założeniem elektronicznego odstraszacza spryskałem całą komorę silnikową i wygłuszenie specjalną pianką aby usunąć zapach gryzonia. Zdecydowałem się na odstraszacz zasilany dwie baterie guzikowe trwałość ok 18-mcy.  Na razie spokój i oby tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej położyc na nowe auto (astra 2019) musi być budżetowe, auto nie moje.

Tac Moonlight (bo mam) czy MR FIX z aliiexpres?

Ew. kombo czyli MR Fix i na to Moonlight?

 

auto pod chmurką i dziennie min 200-200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie cleanera pod wosk. Auta które będą woskowane to audi a3 (czarna) i audi a5 (szara). Chciałbym zakupić wosk na lato Dodo Juice Purpel Haze Pro (zalezy mi na wet look) Jaki cleaner będzie tutaj najlepszy Dodo Juice Lime Prime cZy może Dodo Juice Supernatural Micro Prime ? I czy jest sens nakładać je ręcznie ( czy trzeba się sporo namachać) czy lepiej pożyczyć maszynę ?

Może ktoś już testował ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bapko napisał:

Ja mamie tez zrobiłem „drinka”emoji16.png 1:4 ADBL i używa w domu zamiast „biedronkowego” megiloemoji6.png

Dziś czyściłem dziecku mega brudny wózek X-lander, RRC Apc, stężenie 1:10 i szczotka do czyszczenia butów Ryłko - wygląda jak nowy. Jestem pod wrażeniem efektu i to na stężeniu 1:10. Mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 15:18, mihau12 napisał:

jak adbl AIO reaguje z plastikowymi/gumowymi elementami? chcialbym zastosowac na starym aucie (<15lat) i sie zastanawiam czy moze rozpuscic albo zajsc na bialo na gumowych uszczelkach albo plastikach. wiadomo - nie bede specjalnie po tym jezdzil ale z drugiej strony czy lepiej bedzie je i inne czarne elementy okleic? 🙂

pomożecie? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.