Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, pepper77 napisał:

hej Panowie szybkie pytanko, czy szyby moża próbować wyczyścić cleanerem? np Dodo Lime Prime Lite (nieścierny) (akurat taki mam;p)

Nie jest zakazane, tylko po co. Lepsza już będzie jakaś pasta polerska jeśli chcesz odszczurzyć szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikator nie będzie twardy po aplikacji powłoki i można go potem użyć ponownie? Może głupie pytanie ale pierwszy raz będę to robił i tam są w zastanawiam
Aplikator po powłokach się wyrzuca. Jedna aplikacja, jeden aplikator.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lukaso napisał:

Aplikator nie będzie twardy po aplikacji powłoki i można go potem użyć ponownie? Może głupie pytanie ale pierwszy raz będę to robił i tam są w zastanawiam 😄

Jak aplikowałeś przez szmatke suede to aplikatorowi nic się nie stanie 🙂 po skończonej robocie aby wrzuć go do ciepłej wody z apc lub białym jeleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym nałożyć cleaner: PB Proffesional Polish maszynowo. Polerka: adbl 9mm, pad: czarny NAT. Pad bym najpierw zaimpregnował. Ponieważ zawsze nakladalem cleaner ręcznie to proszę o krótką instrukcję jak postępować tzn jakie obroty i ile przejazdów, kiedy wiadomo mniej więcej że juz dobrze jest wypracowany. Z góry dzięki za odpowiedź.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aucie rodziców siedzi ssw. Wszystko jest ok, do momentu pierwszego deszczu. Srebrne auto i na całym aucie jest pełno cętek. Auto stoi pod chmurka. Jest jakiś patent na to? Nie chce latać ręcznikiem po brudnym aucie, ani myć auta co kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jak myślicie co będzie lepsze dla tego beżowego pana przed nałożeniem wosku, ADBL AIO czy może Meguaiar's Ultimate Polish Prewax Cleaner? Zastanawiam się i nie wiem co wybrać 🤷‍♂️

55557179_771338676580661_7387921447991115776_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, martinii napisał:

rslaw, ale ADBL AIO to nie wosk tylko AIO czyli all in one...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Wiem, nie wstawiłem przecinku i źle zrozumiałeś 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Kuba95 napisał:

Na aucie rodziców siedzi ssw. Wszystko jest ok, do momentu pierwszego deszczu. Srebrne auto i na całym aucie jest pełno cętek. Auto stoi pod chmurka. Jest jakiś patent na to? Nie chce latać ręcznikiem po brudnym aucie, ani myć auta co kilka dni

No nie ma jak są kropelki to zostają centki☺ jedyne co to możesz użyć czegoś co bardziej tafluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bawiłem się dziś nieco fluid penem do zaprawek i o ile z bazą fajnie się pracowało to z bezbarwnym miałem już problem.
Kupiłem zestaw w którym bezbarwny jest razem z utwardzaczem i wydaje mi się , że po wymieszeniu był za gęsty i nie chciał spływać przez fluid pena. Wyczyściłem więc sprzęt i dokończyłem patyczkiem do zaprawek, jednak grubość warstwy była już dużo większa niestety.

Używał ktoś z Was fluid pena? Nie było problemu z aplikacją bezbarwnego?
Może go jakoś rozrzadzić na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kudlaty86Ja też mam 0,3mm , kupuje farbę do zaprawek dorabiana i faktycznie z bazą jest mniej problemów tylko skomplikowane kolory (dużo pigmentu też potrafią napsuć krwi) .Można sie ratować dodaniem rozcieńczalnika ale nie wiecej niż 10%.Klar faktycznie cieżko spływa  i max 10%rozcieńczalnika ale ja też dochodzę do wniosku ze fluid 0,5mm bardziej się nadaje na takie akcje

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tanich pudełek plastikowych w różnych rozmiarach z pokrywką i żeby pochować mikrofibry i inne akcesoria.

Ktoś coś kojarzy? Przerażają mnie ceny po 20 zł za kawał plastiku. Zwyczajnie uznaje to za strate kasy która można by wydać na coś bardziej przydatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tanich pudełek plastikowych w różnych rozmiarach z pokrywką i żeby pochować mikrofibry i inne akcesoria.
Ktoś coś kojarzy? Przerażają mnie ceny po 20 zł za kawał plastiku. Zwyczajnie uznaje to za strate kasy która można by wydać na coś bardziej przydatnego.

No to raczej zostają Ci reklamowki Większe pudełko będzie tyle kosztować niestety. Jak duże z pokrywką znalazłeś w takiej cenie to dobra okazja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tanich pudełek plastikowych w różnych rozmiarach z pokrywką i żeby pochować mikrofibry i inne akcesoria.

Ktoś coś kojarzy? Przerażają mnie ceny po 20 zł za kawał plastiku. Zwyczajnie uznaje to za strate kasy która można by wydać na coś bardziej przydatnego.

Może coś takiego 18zl pudło z pokrywka

https://m.leroymerlin.pl/garderoba-i-wnetrze/pojemniki-pokrowce/pudla-koszyki-pojemniki/pojemnik-top-store-14-l-38-6-x-39-4-x-18-1-cm,p420698,l822.html

 

d348e9e7c56f291ea5ce1a025bde5254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.