Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2019 o 19:20, PiterG napisał:

Potrzebuje kupić amortyzatory na przód do Astry J. Jakich producentów polecacie ? kyaba, Monroe, Bilstein, Sachs...

Mam złe doświadczenia z bilstein. Cieszyłem się jak popadały a zeszło im się raptem 30kkm. Zmiana na kyb i dużo lepiej, o dziwo i prowadzenie i wyższy komfort. Więc brałbym :----) Sachsa. Części febi też nie kupuję. Łożysko kolumny febi po 10km rozpadło się, dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czym usunąć resztki wosku z lakieru wiem że najlepiej clenerem ale wolałbym to zrobic szybciej jakis zmywacz polecicie 
 
 
 
 

Cleaner fireballa - rozkładasz na mokrym aucie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czym usunąć resztki wosku z lakieru wiem że najlepiej clenerem ale wolałbym to zrobic szybciej jakis zmywacz polecicie 
 
 
 
 
Dla pewności najszybciej cleaner, męczenie tego preparatami zasadowymi może nie do końca wszystko usunąć, ale pomijając cleaner to mycie szamponem autoland aktywny i oprysk z SG citrus oil i wypracowanie rękawicą - tylko po cleanerze będziesz pewny na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiterG w A3 8l fabryka wkładała Monroe. Tydzień temu wymieniłem je na Bilstein B4 w wersji sport (mam fabryczne zawieszenie -16mm). Tak czytając na necie różne opinie to chyba tylko Monroe odstaje ostatnimi czasy jakością od reszty (na minus), bo reszta ma w większości dobre opinie ale też nie bez wpadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! 🙂
Pytanie odnośnie cięcia maszyną DA (15mm, BP 125mm). Niebieski pad NAT + CarPro ClearCut robi dobrą robotę ale potrzeba czegoś mocniejszego do "grubasów"(tak tak, rotacja, wiem 😛 ). Myślę nad mikrofibrowym padem NAT (razem z Royalami to moje ulubione pady 😉 ), dobry pomysł? Z góry dzięki za pomoc! 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kopersky napisał:

Mam strasznie namieszane w głowi

Różnica jest tego typu : Jaką kupić hondę VI zieloną czy VI czerwoną.. bierz co Ci sie bardziej podoba/jest tańsze 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, etrone napisał:

Ile potrzeba czasu na calkowite odparowanie czystej ipy przed przystapieniem do aplikacji powloki ?

Czysta ipa odparowuje prawie ze natychmiast ale jak zaczekasz 5-10 min to bedzie ok 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.