Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcin Gugu33 Nie nazywaj tego dodatkowa umowa, tylko załącznik do umowy.

W dniu 4.05.2019 o 11:42, powalla napisał:

Wiesz co to RODO i jak to dziala, bo zbierasz dane osobowe na jakims druczku i wiesz jakie sa obowiazki administratora danych osobowych? 

to wszystko nie dotyczy osób prywatnych - do rodo musisz się stosować zbierając dane jako przedsiębiorca.

W dniu 4.05.2019 o 11:12, Anatage napisał:

Seat Ibiza 3 2005r, kolor czarny perłowy "Black magic". Czytam teraz o tym lakierze i wychodzi, że jest bardzo twardy... Chciałem wykonać odświeżenie/ korektę lakieru (głównie irytujące swirle), jednak już sam nie wiem, czy maszyna DA Hamron 15mm + Sonax 04-06 cokolwiek da? Czy robić pełną korektę? W ogóle wytnę coś maszyną DA? Pierw na próbę poleci moje stare Polo (VW więc też twardy lakier). Jakie pasty/pady byście polecili? Z góry wielkie dzięki 😉 

3D ACA 500 + flexipad pro wool/ew. jakaś hard cut gąbka robi robotę na DA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Krakowie/małopolsce najlepiej udać się na oklejanie auta folią bezbarwną, raczej z wyższej półki, samoregenerującą, auto nowe, polecicie któreś mniej znane studio niż te TOP ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Chcę nadać  blasku Kamperowi. Nie ma za bardzo co ciąć chodzi mi o odświeżenie .Co lepiej się sprawdzi One step czy pasta finiszowa typu koch antihologram lub menzerna 3500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Czy ktoś z tutaj obecnych używal tabletek do spryskiwaczy w samochodzie? Dostępnych na Ali?

5,37 zł 22%OFF | 10 sztuk skoncentrowane tabletki musujące samochodów stałe płyn do szyb przedniej szyby wycieraczki szkło płyn ekran detergentu

https://s.click.aliexpress.com/e/cYPKKsQ8

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, chudy2355 napisał:

Siemanko. Czy ktoś z tutaj obecnych używal tabletek do spryskiwaczy w samochodzie? Dostępnych na Ali?

 

O Aliexpress pytaj tu prosze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy maszyn Flexa (głównie) w czym trzymacie swoje maszynki ? 😁

Gdzieś ktoś wspominał o skrzyniach flexa ale nic nie mogę znaleźć. 

@Manufaktura Wosku do waszych skrzynek zmieściłby się taki flexik ? 😁 PE 14-2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś że nie powinno się naprawiać opon o wysokich indeksach prędkości. Tak się składa że kupiłem używane opony, i nie było mowy o łatkach a nie ukrywam że kupiłem się z myślą o szybszej jeździe i zastanawiam się co tu zrobić. Ale chyba zwrócę, 3/4 opony naprawiane... A nie chciałbym żeby mi przy 240 pękła opona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lukaso napisał:

Czytałem gdzieś że nie powinno się naprawiać opon o wysokich indeksach prędkości. Tak się składa że kupiłem używane opony, i nie było mowy o łatkach a nie ukrywam że kupiłem się z myślą o szybszej jeździe i zastanawiam się co tu zrobić. Ale chyba zwrócę, 3/4 opony naprawiane... A nie chciałbym żeby mi przy 240 pękła opona. 

Z używanymi oponami klasy "premium" na allegro o wyższych indeksach prędkości zawsze tak jest. Te opony pochodzą często z Niemiec, gdzie oni sobie cenią życie, zdrowie. Często takie opony zbywają za grosze, a nasze mirki to biora na handel.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W nowym aucie przez około 4 miesiące miałem zainstalowany na środku deski rozdzielczej uchwyt do telefonu iOttie Easy Flex 3. Po zdemontowaniu została wgniotka + śliczny błyszczący okrąg. W internecie jest wiele podobnych przypadków ale nikt nigdy nie jest w stanie odpowiedzieć co można w takim przypadku zrobić oprócz postawienia samochodu na słońcu... czy serio jest to jedyna dobra rada czy macie może inne:)?

59770701_634553140394875_2423564644003086336_n.jpg

59555684_417158875507503_2521557849029476352_n.jpg

59718422_438537016726286_3847113382255656960_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie roczniki opon też były różne i dwie naprawiane jedna do wymiany ugadalismy się niby że opuści mi na te roczniki inne i naprawiane i dośle jedną nieuszkodzona i okej. A wysłał ale naprawianą znowu. Minęły już 3 tyg od zakupu. Ale pomyślałem sobie że 3 łatane to mnie nie interesuje i będę z nim gadał o zwrot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić pianownicę PA ale słyszałem, że na rynku jest sporo podróbek pomożecie mi coś wybrać. Znalazłem na allegro coś takiego warto ? 

https://allegro.pl/oferta/pianownica-pa-do-myjki-karcher-k2-k3-k4-k5-k6-k7-5810230205?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare 

Ktoś zerknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk naturalny a na to Fusso jako druga warstwa w celu podniesienia trwałości. Czy taka kombinacja może się udać? Czy ma to sens biorąc pod uwagę, że pod syntetyk lakier ma być jałowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.