Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Przed polerowaniem trzeba zmyć stary wosk? Wszyscy piszą o cleanerach, ale pasta to taki cleaner na sterydach?


Jak na usunięcie słoneczek na 0 z Golfa V potrzebowałem 2ch przejazdów na LARE DA 12 mm + biały nat + sonax cutmax to znaczy, że czas kupić pady z mikrofibry?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MaRsXzU napisał:

Przed polerowaniem trzeba zmyć stary wosk? Wszyscy piszą o cleanerach, ale pasta to taki cleaner na sterydach?

A po co go zmywać? Przed polerka pełna dekontaminacja, glinkowanie i polerka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką aktywną pianę polecacie do ręcznej pianownicy? Tak żeby piana chwilę się na aucie utrzymała. 

 

2. Co myślicie o bubble maker dodatku do szamponu? Np adbl warte to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy posiada ktoś spis lub napisze o twardosciach lakieru ? Tzn jaka marka mniej więcej jaka twardość posiada. Interesuje mnie Honda, BMW, Audi, Opel, Peugeot, Chevrolet. Z gory dzięki

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chudy2355 napisał:

Witam. Czy posiada ktoś spis lub napisze o twardosciach lakieru ? Tzn jaka marka mniej więcej jaka twardość posiada. Interesuje mnie Honda, BMW, Audi, Opel, Peugeot, Chevrolet. Z gory dzięki

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dsfNDrr6ei-h02vacKkvcV_Ij0_CzZyKWfHLlAIf0BU/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że na biały lakier w bmw serii F lepiej położyć mr fix 9h czy hitemp fk1000p? Oczekuje nadania połysku i zabezpieczenia przed brudem. Dobrze by było jakby zabezpieczenie wytrzymało minimum 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIO1405  Ja zawsze swoje auto smaruje na zimę/lato fk1000p bo też mam białe i nie walczę o look woskami naturalnymi. Przy odpowiednim przygotowaniu 3 miesiące/5 tyś km i przy myciu co tydzień wytrzyma bez problemu. Inaczej, średnio robię 700 km na miesiąc i całą zimę trzyma może z wyjątkiem progów.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.pja testowałem, a w zasadzie chciałem to zrobić. Nie wiem czemu ale miałem straszne problemy z jej dotarciem, do tego stopnia że odpuściłem dalszą pracę, przeszedłem na kocha h8, z któym również miałem ten sam problem ale w zdecydowanie mniejszym stopniu. Nie wiem czym było to spowodowane pierwszy raz miałem taki problem.

W dniu 14.05.2019 o 13:54, izusek napisał:

Aktywna piana valetpro czy shiny garage?

Shiny Garage Fruit Snow Foam robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.