Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczołem czyścić skórę w audi q5 (pół skóry jasnez alkantarą). Podłokietnik bardzo ładnie się wyczyscił. Ale mam problem z zewnętrzną czescia od strony kierowcy,zaczołem jechać cleanerem i wyszły jakies jakby niebieskie przebicia na skórze . Czym to spowoodowane?

Kosmetyki gliptone stosowałem.

 

Przepraszam ale zaczOŁem to jakieś nieporozumienie. ZaczĄłem. Nie róbmy z forum śmietnika naszego języka. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu Autoglym SRP i zastanawiam się który wosk lepiej na niego nałożyć: Dodo juice Purple haze czy Blue velvet? Lakier ciemny niebieski/granatowy. Porównywał ktoś z Was te dwa woski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]Dyzio91[/ref], odpuść sobie.

Dzięki za odp ;) w takim razie zakupie sobie K2 na początek ;)

PS. Jeszcze przypomniało mi się, czy dobrym pomysłem jest kupić szlifierkę kątowa z regulacja obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy AG SRP + na to Kiwami to będzie dobre połączenie? Ktoś coś takiego już próbował? Ewentualnie SRP + dodo juice purple haze (czarny lakier).

Ładnie wygląda ale czy dobre to bym nie powiedział zrobiłem taką kanapkę na srebrnym co prawda w zimie ale miesiąc i zniknął tyle że look całkiem fajny 4247c316d81db29171ffa1028ae69047.jpg70605f332fa1146e173829124a5953d4.jpged5470cf391a3d309963e8fdd8494015.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że temat był już wałkowany, ale szybkie pytanie do czarnego lakieru na wiosnę, lato gdzie priorytetem będzie wygląd i ew. kropelkowanie trwałość na poziomie 1 - 1,5 miesiąca wystarczy, jaki wosk byście proponowali: Kiwami, Nattys blue, Nattys red ? Pod wosk pójdzie oczywiście cleaner-filler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, na które nie znalazłem odpowiedzi, a chcę iść umyć auto ;) Mam od lutego PA, używam z Karcherem K5.55. Póki co próbowałem tylko dwa razy z pianą ADBL w stężeniu 1:10 - piana wychodzi fajna, taka gęsta śmietana, domywa odpowiednio. Ale... czy można jakoś zmniejszyć przepływ wody w myjce przy zapiętej pianownicy? W lancy mam taką opcję, mogę tam również przekręcić na "mix" i wtedy ciągnie płyn ze zbiornika, chociaż pianą bym tego, co powstaje, nie nazwał. Chodzi o to, że jak piana idzie pod wysokim ciśnieniem, to nie czuję nad tym kontroli, mam wrażenie, że auto jest spianowane niedokładnie i ciężko mi wypełnić roztworem zakamarki (np. w Maluchu zderzaki nie są zlicowane z karoserią), a jak próbuję jakoś nieudolnie to kontrolować, to zaraz zawartość pianownicy się kończy. Wolałbym pianować wolniej, po prostu.

 

P.S. Pokrętło w pianownicy zmniejsza tylko ilość roztworu pobieranego z butelki ;) A taka piana na fulla jest perfekt jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że temat był już wałkowany, ale szybkie pytanie do czarnego lakieru na wiosnę, lato gdzie priorytetem będzie wygląd i ew. kropelkowanie trwałość na poziomie 1 - 1,5 miesiąca wystarczy, jaki wosk byście proponowali: Kiwami, Nattys blue, Nattys red ? Pod wosk pójdzie oczywiście cleaner-filler.

Tester Dark Angel. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że temat był już wałkowany, ale szybkie pytanie do czarnego lakieru na wiosnę, lato gdzie priorytetem będzie wygląd i ew. kropelkowanie trwałość na poziomie 1 - 1,5 miesiąca wystarczy, jaki wosk byście proponowali: Kiwami, Nattys blue, Nattys red ? Pod wosk pójdzie oczywiście cleaner-filler.

Red-a, albo AutoFinesse temptation, z czego bardziej na to drugie, blue nie używałem kiwami też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

697718 Panowie, wiem że temat był już wałkowany, ale szybkie pytanie do czarnego lakieru na wiosnę, lato gdzie priorytetem będzie wygląd i ew. kropelkowanie trwałość na poziomie 1 - 1,5 miesiąca wystarczy, jaki wosk byście proponowali: Kiwami, Nattys blue, Nattys red ? Pod wosk pójdzie oczywiście cleaner-filler.

Jak masz budżet to Pete's 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.