Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki: jak przekonać żone do swojego hobby (uważa że tom stracony czas), tescia (uważa że nie potrzeba az ta\k dbac skoero można wszystko ogarnąć szczotką z włosiem) i tu nie robi na nich wrażenia jak wygląda samochód przed jak i po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freddy Zawsze mogę na Ciebie liczyć. Wiesz ale to zrzedzenie juz zaczyna denerwować, a ja z reguły jestem spokojny człowiek, ale jak człowiek sie nasłucha tych głupot to i zaczyna mysleć, że coś ze mna jest nie tak skoro inni tak mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie znaczy że masz robić wszystko tak żeby uszczęśliwić innych bo kto zadba o nasze własne szczęście jak nie my sami nie daj się podporządkować bo to nie tędy droga...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, na które nie znalazłem odpowiedzi, a chcę iść umyć auto ;) Mam od lutego PA, używam z Karcherem K5.55. Póki co próbowałem tylko dwa razy z pianą ADBL w stężeniu 1:10 - piana wychodzi fajna, taka gęsta śmietana, domywa odpowiednio. Ale... czy można jakoś zmniejszyć przepływ wody w myjce przy zapiętej pianownicy? W lancy mam taką opcję, mogę tam również przekręcić na "mix" i wtedy ciągnie płyn ze zbiornika, chociaż pianą bym tego, co powstaje, nie nazwał. Chodzi o to, że jak piana idzie pod wysokim ciśnieniem, to nie czuję nad tym kontroli, mam wrażenie, że auto jest spianowane niedokładnie i ciężko mi wypełnić roztworem zakamarki (np. w Maluchu zderzaki nie są zlicowane z karoserią), a jak próbuję jakoś nieudolnie to kontrolować, to zaraz zawartość pianownicy się kończy. Wolałbym pianować wolniej, po prostu.

 

P.S. Pokrętło w pianownicy zmniejsza tylko ilość roztworu pobieranego z butelki ;) A taka piana na fulla jest perfekt jak dla mnie.

Dobra, dałem se rady... pokrętło na full, a tą lancą w pianownicy da się regulować rozprysk strumienia... :lol: Niech zostanie dla potomnych, ale i tak przepraszam za pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

697749 Pytanie z innej beczki: jak przekonać żone do swojego hobby (uważa że tom stracony czas), tescia (uważa że nie potrzeba az ta\k dbac skoero można wszystko ogarnąć szczotką z włosiem) i tu nie robi na nich wrażenia jak wygląda samochód przed jak i po

A jakie hooby ma żona i teść ?

Może taki głupi przykład , jeżeli teść ma ogródek i warzywa to powiedz mu po co sieje i sadzi jak wszytsko mozna kupić w warzywniaku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laazy

Spróbuj bardzo delikatnie gorącym powietrzem z nagrzewnicy ręcznej

Polerka nic nie da moim zdaniem. Natomiast jest szansa w lekkim rozpuszczeniu tych włosków plastiku na równo. Ale najpierw na malutkim kawałku sprawdź osłaniając resztą , np 3x3 mm

Może się uda a jak nie trzeba ten jeden element dokupić - to najlepsze wyjście pod kątem estetyki - byłaby nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camus ja bym powiedział żebyś się nie przejmował, ale to tak łatwo powiedzieć. Przypomniał mi się pewien cytat : dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni. A od siebie dodam w skrócie - w zdrowym ciele zdrowy duch, a wiec czy żona nie woli Cię 'zdrowego' i uśmiechniętego?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: jak przekonać żone do swojego hobby (uważa że tom stracony czas), tescia (uważa że nie potrzeba az ta\k dbac skoero można wszystko ogarnąć szczotką z włosiem) i tu nie robi na nich wrażenia jak wygląda samochód przed jak i po

Mój przyszły-niedoszły teść za to nigdy nie rozumiał jak można jeździć autem z dużym silnikiem (miałem wtedy e38 i 4,4l V8 pod maską), bo przecież jego golf tdi jeździ po mieście tak samo ale za to 3razy oszczędniej. Cóż jest to już od jakiegoś czasu "niedoszły" teść więc mam spokój z takimi głupimi pytaniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel wpadł na pomysł wypolerowania 19 letniego lakieru BMW przed sprzedażą, pomysł nie głupi ale jak zwykle zawiodło wykonanie. Nie mam polerki a chciałbym usunąć hologramy. Meguiars Ultimate compound + twarda strona tri colora? Może się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie pianownicę PA do Karchera K2 i mam pytanie odnośnie ustawienia pokrętła do regulacji pobieranego roztworu - w jakim położeniu tak mniej więcej mam je ustawić? ile odkręcacie u siebie aby uzyskać dobrą pianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.