Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, i wtedy niech jedzie. ;) Są tacy klienci, którzy chcą mieć auto po detailingu w firmie, bo dostaną fakturkę i gwarancję, która w końcu nie gwarantuje nic, bo nakładający zawsze może się powołać na "błędy uzytkownika", i są tacy co chcą siedzieć w aucie na concours :)

Jest detailing przemysłowy, i jest osobisty.

Nie ma co tego uduchawiać (takie słowo istnieje?) wystarczy spojrzeć na jeden z filmów Nowickich na wyjeździe - pełne mycie przygotowanie przed dalszymi pracami - 30 minut :song::good: Niechaj robi to 5 osób, w mojej ocenie i tak za krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niemniej jednak i tak wolałbym założyć firmę i wtedy dłubać ;) Znajomy miał klienta, któremu coś się nie spodobało i była szybka kontrola. Ludzie są roszczeniowi, a kary od Skarbówki potrafią zaboleć.

 

P.s. Te ceny trochę z kapelusza w Bydgoszczy renomowane firmy tapicerkę ogarną z Max 150zl

 

GTechniq nie jest tani też możesz sobie porównać ceny biorąc pod uwagę fakt, że nie masz firmy to na moje powinieneś zejść z ceny ( chociażby o podatek dochodowy, którego nie płacisz, zusy)

http://poland.gtechniq.com/wycena/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie czy polerowane w takim stanie można jeszcze uratować, czy zapomnieć o polerce i malować.

 

Mam, może nie tak poobgryzane, ranty i będę próbował garażowo wypolerować :good: Użyj usuwacza do lakieru i przepoleruj kawałek na szybko :good:

 

Ale mi głównie o ranty chodzi. Niby można napawać i toczyć, ale te felgi nie są warte takiej roboty. Może tylko zeszlifować ranty, tylko trzeba by się nakombinować żeby równo to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Te ceny trochę z kapelusza w Bydgoszczy renomowane firmy tapicerkę ogarną z Max 150zl

 

:acute::lol:

 

GTechniq nie jest tani też możesz sobie porównać ceny biorąc pod uwagę fakt, że nie masz firmy to na moje powinieneś zejść z ceny ( chociażby o podatek dochodowy, którego nie płacisz, zusy)

http://poland.gtechniq.com/wycena/

 

 

Dobrze by było, abyś czytał ze zrozumieniem, jeśli już się pofatygowałeś aż na Gtech :)

Podliczenie równowartości = 2800 netto - bez żadnej formy zabezpieczenia lakieru. A może byś zechciał doczytać, że w cenie zabezpieczenie frontów i rantów felg, a nie całych felg.

 

Cieszę się, że wyraziłeś swoją opinię co do mojej propozycji cen, absolutnie nie szkodzi - jest ona bez znaczenia ;)

 

Także nie rozpętujmy tutaj afery, bo po co? Podałem koledze moją propozycję, w życiu a nie na forum dochodzi jeszcze wiele zmiennych np fajność projektu, trudność projektu, ilość czasu i stresu, jakość klienta, nie z każdym można współpracować.

Też się z tym zetknąłem, że niektórzy wykonają podobną pracę 10 razy taniej dla zajawki. IMHO bez zysku, szacunku dla siebie czy bliskich. Każdy wybiera samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnej osoby posiadającej marolexa mastera do jego rozkręcenia :D konserwowałem swojego i coś mi spust prawidłowo nie działa a wydaje się że wszystko skręcam jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem przykład GTechnika odnośnie prania tapicerki, a nie korekty lakieru. Jest jednym z droższych, a mimo tego cena jest w okolicach 200zl. U Ciebie wyjściowa była 400 + ponosisz zero kosztów, pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnej osoby posiadającej marolexa mastera do jego rozkręcenia :D konserwowałem swojego i coś mi spust prawidłowo nie działa a wydaje się że wszystko skręcam jak należy.

A co dokładnie chcesz wiedzieć, bo mój się suszy po wczorajszym myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

696673 Jest jednym z droższych, a mimo tego cena jest w okolicach 200zl.

 

No, i cóż z tego?

 

696673400 + ponosisz zero kosztów

 

Kolego nie obraź się, ale czy Ty jesteś w liceum? Jak to nie ponoszę kosztów? Po pierwsze to maszyny zużywają się niezależnie od tego, czy ktoś ma ładne czerwone logo czy też nie, ludzie jak maszyny też się zużywają. Kiedyś, jak już będziesz miał spondylozę całego odcinka lędźwiowego, to zrozumiesz :P

Po drugie kupuje drogą chemię, a nie jak Gtech zalecam prać tapicerę używając W2.

 

Więc ponoszę dokładnie tyle kosztów, ile sam ustalę.

 

Może Gtech płacąc swoim podopiecznym grosze może ich wykorzystywać ;) Założenie godzinowe podczas prania czegokolwiek nie ma sensu, nie przy naszym podejściu. Bądź szczery, da radę wyprać szmaty i podłogę łącznie z poważnym odkurzaniem w 2 godziny? Dokładnie? :kox: I jeszcze nałożyć na to po wyschnięciu "zabezpieczenie".

 

Ja tak nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

696693 Bądź szczery, da radę wyprać szmaty i podłogę łącznie z poważnym odkurzaniem w 2 godziny? Dokładnie? I jeszcze nałożyć na to po wyschnięciu "zabezpieczenie".

 

Nie da rady... :? Jak auto jest zapuszczone np. po zimie, to samo dokładne odkurzenie, wymycie plastików APC i nałożenie dressingu zajmuje mi 2 godziny. :o Jak nie więcej, zależy od zabrudzeń. Jak już coś robię to dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się głupia rozmowa kto za co ile płaci.Sprawa indywidualna czy płacisz 2000 pln w profesjonalnym studio czy za tą samą robotę 500 pln pod wiatą na polu lub w garażu ale ci sami ludzie sprzęt i środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, coś mnie podkusiło latem by umiescic przy kratce nawiewowej zapach samochodowy. Zrobiło sie cieplej, zaświeciło sloneczko i sie wszystko przykleiło. Oczywiscie wszystko udało mi sie oderwać, ale ślady pozostały. Poprosiłem żone o pomoc. Zamiast uzyć tar&glue removera, użyła jak się później okazało zmywacza do paznokci. Teraz sa takie bledsze miejsca w tym miejscu.

 

P_20170225_080012.jpgimage post

 

Czy da sie z tym coś zrobić? Poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeżo polakierowane poszukaj jakiejś powłoki np 4nano rim protect warto zainwestować tym bardziej że ta fela jest lala i teraz jest jak nowa to styling 95 tak? Według mnie najładniejsze 19 cali z BMW

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.