Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@siws00n ECH2O do podłogi to kiepski pomysł, grozi poślizgiem, wiem to z doświadczenia:) blaty, meble, sprzęt rtv, lustra, szyby - jak najbardziej. Ale podłoga nie
Jeszcze mam DIY rinselessa, on chyba takiej śliskości nie nadaje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, dwa pytania dzisiaj.
1. Polecacie jakiś tani uchwyt na kask motocyklowy/samochodowy zamknięty do kamerki sportowej? (GoPro/Xiaoyi) Potrzebuję na gokarty i być może w przyszłości na trackdaye.
2. Pytanie do kolegów, którzy ogarniają folie i wrapping - jak wyciąć folię w konkretny kształt? W moim przypadku prawdopodobnie płomień. 3M Knifeless zdaje egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 najlepiej żeby ktoś wyciął na ploterze. Duży ten płomień? Chcesz samemu mu nadać kształt czy masz projekt? Jak nie duży kształt i jest kawałek projektu, to ja bym szedł w kierunku wydrukowania go na papierze naklejkowym, nakleiłbym na folię i wyciął nożykiem. Można też nakleić papier transportowy na folię, ołówkiem narysować i po linni ciąć nożem. Uda Ci się ten knifelesem ale to musiałbyś idealnie nakleić i w odpowiedniej kolejności wycinać potem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Trochę wypadłem z detailingu 😉

Szybie pytanie - co w zamian Ultra Glaco, bo chyba nawet na przednią szybę już mi nie wystarczy?
Ma być dobrze nie najlepiej. I przede wszystkim produkt pewny, sprawdzony.

UG mam, lubię i mi odpowiada. Jak propozycje będą zdecydowanie lepsze, kupię.
Różnice kosmetyczne - wracam do UG.

 

Edit

Może to być produkt w postaci jak ug, może być i powłoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, imola33 napisał(a):

@xadamx ile ci leżał ten prostaff?

Nicałe 12 miesięcy na przedniej szybie i w tym czasie jeszcze nienajgorsze hydro wystepowało ale już przy prędkości 100km/h. Na bocznych 2 lata bez najmniejszego problemu. Ile dłużej na bocznych? Nie wiem bo auto zostało sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx u mnie ultra glaco 13 albo 14 miesięcy na przedniej. Po dziesiątym miesiącu zrzut tak jak piszesz powyżej 100 kmh. Podczas mycia czy deszczu nadal kształtne krople. Po takim czasie po prostu go ściągnąłem z szyby. Tylko, że przez te 14 miesięcy ani razu nie użyłem płynu do spryskiwaczy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.