Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@wojtecki zależy co rozumiesz przez pojęcie ogarnie tornadora. Mam bezolejowy 50l ( jest w dziale giełda) i jest w stanie wspomóc zarówno odkurzanie czy czyszczenie plastikow, na raz zrobisz np jeden boczek, potem idziesz na następny. Generalnie nie ma tragedii, jakos to idzie i na pewno jest bardzo pomocny, ale nie pracujesz non stop z pelna moca 8 barow, raczej 6-7.

Jezeli liczysz na ciągła pracę to kowal 150l ustawiony na 10 bar moze pracowac 15 min i potem 15 min przerwy, chyba ze go skrecisz na 8 bar to proporcje sie zmieniają 30/30 min. Dalej masz 200 litrowe, wiec tam wydajność będzie trochę wieksza. Oczywiście olejowy bylby lepszy, ale ja nie mam niestety warunków na generowanie takiego halasu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis sprawdzonych zawodników na odszczurzanie auta po zimie? Zapasy citrus foama z którego zwykle korzystałem nieubłaganie mi sie kończą, a po ostatnich 2 miesiacach deszczu i jazdy drogami gruntowymi auto jest strasznie usyfione, i przydałby sie jakiś mocniejszy zawodnik - jakies TFR'y, oprysk z bilt hamber auto foam/touchless (różnią sie on czyms wiekszym od siebie? gdzies wyczytalem ze chyba jeden jest lekko mocniejszy), jakies inne piany? Produkt taki raczej typowy pozimowy mocarz, o zabezpieczenia które nie dotrwały sie martwić nie musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester uzywalem tara od Ewocar, najlepiej spisuje sie na suchej powierzchni. Na mokrej herobiol sobie radzi od Lahegi. 

Tara z Ewocar testowałem jeszcze jak nie było go w sprzedaży w PL, był w fazie testowej i mieli coś poprawiać 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

mam problem ponieważ potrzebuje w aucie zerwać folię z przednich lamp i folia chce się rwać po kawałku czy ktoś ma jakiś sposób na zerwanie jej w całości lub żeby jakoś sprawnej poszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia zapachu tego produktu? Da się z nim pracować w zamkniętym garażu?
Da się, nie jest to killer dla nozdrzy. Rzekłbym, że jak na tara, jest neutralny zapachowo.
Lahega, z tego co zdążyłem się zorientować, mocno stawia na naturalność produktów.



  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack  Nie zależy mi na chemii ani kołpakach. Na ich stronie jest w fajnej cenie odkurzacz George i to na nim mi zależy a nie chciałbym kupować sprzętu ze strony "kogucik" Dlatego pytam czy ktoś miał z tą stroną do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/6/2024 at 2:08 PM, imola33 said:

@Skav bierz touchless, jest w pytę. Od autofoam różni go głównie to, że o wiele szybciej się wypłukuje 

Używałeś w oprysku czy w formie piany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skav autofoam obie formy, touchless tylko oprysk. Szkoda produktu na pianę, nie spełnia swojego zadania
Spełnia, tylko trzeba pilnować PIR i wychodzi, że pół litra trzeba wlać do pianownicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.