Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie taki temat.

Opel Combo czarny 2014 . Kolega kupił i są ślady po literach naklejkach i pyta czy bym to ogarnął. Same litery usunięte,kleju nie ma ponoć,tak twierdzi bo ja go osobiście nie widziałem . Czy lakier raczej z miękkich i czy da radę to zniwelować żeby nie było widać. 

Posiadam Hamrona DA i Kraussa mini rotację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Soft99 Glaco Glass Compound Roll On usunie waterspoty z szyb? Zgodnie z opisem tak, proszę o opinię doświadczonych użytkowników.

Problem szczególnie na bocznych przyciemnianych szybach. FX PROTECT Water Spot Remover nie rusza tego w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mieszkam w bloku i potrzebuję prewash do szybkich akcji na bezdotyku. Skończyłem 5l baniak Citrus Foam2, zastanawiam się nad ewocar alk i bilthamber autofoam. Ktoś wie, jak z bezpieczeństwem używania obydwóch? Który produkt będzie lepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@voltage poczytaj sobie o prawidlowym dawkowaniu bilt hambera nie jest oszczędny. Alka bardzo fajna jest już trochę przelałem jej. Jako tfr to lubię touch less ale pójdzie w odstawkę na razie bo w końcu wiosna. Jak jest cieplej używam fw tsunami  na myjni 😊

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej myślę tym bardziej zastanawiam się czy nie zostać po prostu przy citrus foamie. Robiłem sobie 1:20 i jak dla mnie efekt po 3-4 minutach był bardzo w porządku, a na największym portalu aukcyjnym 5l teraz kosztuje niecałe 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzynio_spafreak PIR jest wg producenta 1:100-5:100 więc jeśli chodzi o bezdotyk i ręczną pianownice/oprysk to chyba nie jest źle (PA co innego, wiadomo)

O ewocar się nie wypowiem, wygląda, że dobre opinie ale w wątku o prewashu jednak ludzie wspominali, że mocny i może jeść woski.

BH natomiast na pewno bezpieczny jeśli trzymasz stężenie choć jak już brałbym touchlessa, mój faworyt 🙂

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polimery zawarte w paście Zvizzer One wpływają później jakoś na jakość nakładanej powłoki, jak z wytrzymałością takiej powłoki, poleży tyle samo czy krócej?  Czy lepiej przelecieć mc3000 i później powłoka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zeea napisał(a):

Nowe auto z salonu i widoczne na lakierze ślady po naklejkach gdy samochód się przykurzy -  Essence sobie poradzi czy od razu wjeżdżać z pastą ?

Jest lekkościerny, ale bez testu się nie dowiesz. Po prostu spróbuj...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.