Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kuba1 napisał(a):

JJaka pianownice polecacie do k7  ?

Opłaca się inwestować np. w bigboi  czy to tylko design i nic więcej ?

Cena obojętna, wolę zainwestować w coś na długo 🙂

 

P.A. lub MJJC Foam Cannon Pro V2

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAV4 albo nowsze Toyoty generalnie. Wyskoczy błąd airbagu po demontażu foteli, czy nie? Logika podpowiada, że nie, o ile odepnie się zasilanie, natomiast autor instrukcji demontażu donosi, że kontrolka zapaliła się pomimo tego, że odłączył minus przed rozpięciem kabli... anyone?

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci nie ze swojego doświadczenia, ale z tego co czytam na grupach i z informacji od kolegi co "fuszkuje" w domu z mechaniką samochodową, diagnostyką itd wynika jedno. To jest LOTERIA. W jednym aucie nic się nie stanie w innym wyskoczy błąd(mowa o tych samych modelach aut). Ponoć zależy to też od historii błędów jakie widnieją w kompie i jak on sobie doda 2+2 to albo wyświetli błąd lub nie 😅  Osobiście jak nie muszę to nie wyciągam 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem mniej więcej, też nie wyciągam jak nie muszę Myślałem, że może ktoś działał konkretnie na ravce IV gen i coś wie

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, norti napisał(a):

Hej,

Czego amatorsko używacie do wyciągania piachu z tapicerki podłogowej (oczywiście bez tornadora) - może jakaś szczotka, wibrująca końcówka na wkrętarkę ?

Jak masz maszynę da to nią ładnie wytrzepiesz. Dywaniki lubię dmuchać kompresorem, chińskie szczotki na wkrętarkę też dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kuba1 napisał(a):

Jak masz maszynę da to nią ładnie wytrzepiesz. Dywaniki lubię dmuchać kompresorem, chińskie szczotki na wkrętarkę też dają radę.

A bez DA? Sama szczotka na wkrętarkę  to rozumiem, że raczej do mycia na mokro. Mi głównie zależy na poruszeniu tapicerki podłogowej by odkurzacz wciągał piach i inne syfy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, norti napisał(a):

A bez DA? Sama szczotka na wkrętarkę  to rozumiem, że raczej do mycia na mokro. Mi głównie zależy na poruszeniu tapicerki podłogowej by odkurzacz wciągał piach i inne syfy 🙂

Mam na myśli tania chińska szczotkę ( zestawy za ok 20 zl na allegro) ona ma twarde plastikowe "włosie" i ładnie czochra dywan z piasku itp.  Nie polecam tych szczotek do plastików i tapicerki bo narobi bałaganu 😉

Mam pomarańczowe szczotki od adbl, ale tu jest miękkie włosie do plastików itd. Wykładzinę słabo rusza, za miękka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że to trochę wywazanie otwartych drzwi. Dobry bug off (albo i APC) i myjka ciśnieniowa zrobią robotę. Ta siatka prawdopodobnie narobi Ci rys.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wojtecki napisał(a):

Jaki najmniejszy kompresor ogarnie tornadora ? Czy taki stanley bezolejowy 24L z tej seri silent ma prawo zadziałać ?

Słabo. Dobrze byłoby min 80L chociaż pewnie ciągle będzie się doładowywał. Bezolejowe są dobre do napompowana kół czy piłki. Do takiej pracy niestety się nie nadają 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.