Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@imola33 ale działa
Ostatnio leciałem TL z PA i piana może była słaba ale robotę zrobił 100%.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

@drufi ja kiedyś dawałem 100/300 ml wody i szczerze, to bardzo słabo wypadł. Mleko, nic nie domył. Oprysk ściąga wszystko jak leci
Ale fakt że wolę używać TL z oprysku i wtedy nie ma sobie równych.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę po dekontaminacji osuszyć samochód przy pomocy ech2o? Kolejne etapy w planie to cleaner lub onestep, przelecieć całość gyeon prep i woskowanie. Czy ech2o nie wpłynie negatywnie na trzymanie wosku? Cleaner i prep powinny wyjałowić powierzchnię, prawda? Po wosku planuję jeszcze położyć water golda, powinienem odczekać po dotarciu? Wosk to how sapphire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teusz można, natomiast ja zawsze mam pewne opory w takich wypadkach przed waleniem szpejem naładowanym polimerami lub Si02 jak w przypadku Ech2o. Teoretycznie cleaner lub tym bardziej one step powinny to usunąć, natomiast ja stosuję Hydro Dry od Chemotion. Fajnie pomaga związać wodę, jest mega ekonomiczny i nie zauważyłem by specjalnie ingerował w istniejące zabezpieczenie. Coś po sobie zostawiać musi, bo skądś to krótkotrwałe hydro się pojawia, dodatkowo producent wspomina o składnikach poprawiających połysk, ale moim zdaniem jest to dużo mniej trwałe i skoncentrowane, niż typowe psikacze naładowane składnikami i trzymające po kilka tygodni - łatwiej to usunąć.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flatron007 prickbort do smoły, SG to deironizer, Dwa inne produkty 😉

Korzystałem z deirona shiny garage i było wszystko w porządku, bezpieczny, robi co ma robić.

Prickborta polubiłem, kupiłem bańkę 5l 😉

Jak nie dasz mu przeschnąć, nie nałożysz na gorący lakier/ w słońcu to nic nie zrobi. Odsmalam nim zajechane plastiki ( np. nadkola) i nic nie narobił. Lubię po aplikacji zebrać wilgotna fibra nadmiar z opon i uszczelek dla bezpieczeństwa .

Bardziej doświadczeni koledzy twierdzą że to słaby zawodnik, mi wystarcza i działa 👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, imola33 napisał(a):

Hejo. Robię zapasy na wiosnę. Co teraz jest na topie i wypada najkorzystniej cena/jakość?

Deiron do lakieru, apc, kwaśny szampon, prep

Kiurlab rh- i rh+,  wypryskalem już 500ml i jest spoko, cena za 5l bardzo fajna ( nie chce reklamować sklepu ale jak wpiszesz w google to wyskoczy fajna oferta)

Apc- Bilthamber surfex HD ( na DW.uk bardzo chwalony) wg. mnie o wiele lepszy od nowego green star. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.