Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@Gardor Optimum rev5 chyba szybciej wytniesz niż DIY. Opt chemia śmierdzi a DIY ładny przyjemny zapach. Opt bardziej płynna, a bezpośredniego porównania na obecną chwilę 1 do 1 nie zrobię bo opt mi się skoczyła... Obie pasty bez problemowe w docieraniu itd ale trzeba brać poprawkę na plastiki przy rev5 że nie trzeba oklejać... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jelinski17 dokładnie, wprowadziliśmy małą niespodziankę. Kto jest ciekawy to niech wrzuci do koszyka rzeczy za minimum 99zł i zobaczy co będzie do wyboru w gratisach. ;D 

Ja też dzisiaj odebrałem paczkę zamówioną przedwczoraj, ale się nie załapałem

Tak czy inaczej, będzie zabawa

446370790b5cc43659b615281902f3be.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 4
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się załapałem na Twisted Pile do tego już bardzo fajnego zestawu, świetna promka @AutomotiveCare.pl. Pierwsze próby takie sobie, bo pianownica z allie nie daje rady z rozcieńczeniem 1:1, jakby był za gęsty. Spróbuję bardziej rozrobić. Jakoś udało się nałożyć i fajnie puścił, jednak felgi były stosunkowo czyste. Jak inhibitory korozji faktycznie działają i opony będzie czyścił choćby jako tako, to jeden z lepszych zakupów jakie ostatnio zrobiłem 😄 


IMG-3343.jpg

IMG-3352.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu dobrze, że piszesz bo mam jeszcze troche BB w marolexie i chcialem zrobić w pianownicy z Ali właśnie 1:1 jak czas i pogoda pozwoli, jutro myślałem zainaugurować Neona felgi u mnie nie tragiczne, ale miodu po 2 tygodniach i różnej pogodzie nie ma a z tym ręcznikiem się sam zrobiłem w bambuko, jakby ręka nie swędziała już wieczorem dzień wcześniej to byłby kolejny obiekt do testów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukeu napisał(a):
Też się załapałem na Twisted Pile do tego już bardzo fajnego zestawu, świetna promka @AutomotiveCare.pl. Pierwsze próby takie sobie, bo pianownica z allie nie daje rady z rozcieńczeniem 1:1, jakby był za gęsty. Spróbuję bardziej rozrobić. Jakoś udało się nałożyć i fajnie puścił, jednak felgi były stosunkowo czyste. Jak inhibitory korozji faktycznie działają i opony będzie czyścił choćby jako tako, to jeden z lepszych zakupów jakie ostatnio zrobiłem  
 

No akurat opony czyści bardzo dobrze.. brąz płynie niesamowicie. Nie wiem czy 2 baniaczka nie kupię póki dobra cena 😄

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę produktów wpadło:) najbardziej jestem ciekaw Ceramic Ultra Speed Wax i H2O Coat.
1 saszetka Touch-On bo się sprawdza z atomizera. Plus aplikatory od majfrenda i szczotka do carpetòw z Labo9847dd3a1a758d01cd646183720a86f1.jpgcd821cea5f09639337c49a7b0986364f.jpg

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 18:53, SerowyCheetos napisał(a):

@sztefan24 Warto to coś? Czy tylko do wody się będzie nadawać?

Wczoraj się bawiłem: APC i Glass Cleaner perfekcyjna mgiełka ale np. taki Megs bead booster już trochę się glutował. Ogółem gwint dobrze trzyma, same triggery nie wyglądają na jakoś gorzej wykonane od oryginału a i sama dysza daje radę. Trzeba używać i patrzeć czy uszczelki nie siada po tygodniu. 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, polerka akumulatorowa Vander VPO 818, dual action, wolny start, skok 16mm, w zestawie z akumulatorem 5.0Ah.

Do tego doszły od razu talerze 125 i 75mm od flexipads.

W weekend była mocno testowana, auto przejechane Turtle Wax Ceramic Polish & Wax, bateria wystarczyła na zrobienie 2/3 auta, bez taryfy ulgowej.

Nie mam doświadczenia z polerkami klasy "premium" jak rupes czy flex, więc nie mogę zachowania tej polerki odnieść do flagowych modeli, ale:

1. Wibracje nienajgorsze

2. Całkiem łatwo ruch rotacyjny wskakuje i nie jest go łatwo zatrzymać, pewnie to zasługa dużego skoku.

3. Całkiem fajnie wykonana, to jest klon poletki Yato, identyczne tylko inny kolor

Dałem za polerkię + aku 5.0Ah i ładowarkę niecałe 670 zł.

 

 

17107880179991470390508780720998.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.