Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kontynuacja tematów:

 

W trzeciej odsłonie działu "Mój arsenał" zachodzą jednak pewne zmiany. W temacie, jak przystało na Forum Detailingowe,  chwalimy się jedynie zakupami detailingowymi czyli kosmetykami, akcesoriami, maszynami itd.

W tym temacie nie chwalimy się i nie komentujemy zakupów części samochodowych, akcesoriów do naszych pojazdów oraz materiałów eksploatacyjnych.

Nie przestrzeganie tej zasady będzie owocowało punktami karnymi i ograniczeniem dostępu do Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święty mikołaj już puka do mych drzwi 😄 
Nie wiem czy to prawda gdzieś przeczytałem, że szampon Zymola ma być zastąpiony innym, więc zrobiłem mały zapasik i przy okazji coś tam od Z też wpadło.


259943565_2018-10-3010_07_42.jpg.4fac85433a7412e47e70766d8724ed66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wpadł Clay Mitt znienawidzony "magiczny polimer", mam nadzieję, że będzie fajna zabawa, a ja obrobię dużego sedana w pół godziny. Plus wpadł cleaner od Sg, tym razem bez ściernych cząsteczek, do wybrednego lakieru Renault. 0b90891f3ee51e55283065426a04e821.jpg

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny ANB  dzieki Karol !

I uchwyty na patencie ale ciesza. 

 

 

no wlasnie co to za patent? zastanawialem się pół lata jak zrobić tanio schludnie i skutecznie i oczywiście nuc z tego nie wyszło

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co to za patent? zastanawialem się pół lata jak zrobić tanio schludnie i skutecznie i oczywiście nuc z tego nie wyszło

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Wyglada jak górna Czesc siatki/panela ogrodzeniowego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Birkhof napisał:


Wyglada jak górna Czesc siatki/panela ogrodzeniowego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz 100% racji i to nie ocynk a malowany 😄 Trochę się tego w życiu naskładałem, w sumie fajna robota 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji i to nie ocynk a malowany  Trochę się tego w życiu naskładałem, w sumie fajna robota  

Moj inżynieryjny mózg mnie nie zawiódł i od razu pomyślał jakbym to zamontował ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.