Jump to content

Gardor

Użytkownik
 • Content Count

  677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Gardor last won the day on August 31 2019

Gardor had the most liked content!

Community Reputation

180 Genialna

4 Followers

About Gardor

 • Birthday 09/01/1992

Informacje

 • Imię
  Patryk
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

3,072 profile views
 1. Coś wiadomo o powłoce De Secreto Ceramic Coating Pack co się pojawiła na detailing-house?
 2. I jak dalej idzie test? Trzyma się jeszcze 303 Graphene Nano Coating?
 3. 1.Kamil598 2. Damiano2007 - akurat peuegot 208, świeży nabytek po majówce zostanie poddanny korekcie przed powłoką 3.KUBA46 Schwartz II czeka 4. Pablo15005 5. KiziorDZN 6. Streat juz od dawna czaiłem sie na ten zestaw Chetnie przetestuje 7. Olox Lava blue Skoda 8. powalla ...zawsze coś tam w garażu się znajdzie do liźnięcia 9. Gardor chętnie bym sprawdził system polerski od Softa
 4. A jak domywa i czy nie pozostawia smug? Lepiej niż ONR?
 5. Dobry pomysł Gyeon Wetcoat, po aplikacji na felgi niesamowicie się brudziły i wręcz lepiły jakikolwiek pył. Wydaje mi się że jest to spowodowane silnym hydro(malutkie ale wysokie kropelki które działają jak magnes na brud i kurz)
 6. Czyli SSW nie taki zły jeśli chodzi o łapanie brudu. Ja odczułem że produkty typu wetcoat bardziej lepią brud, akurat skończył mi się wetcoat bo bym to sprawdził.
 7. Używał ktoś z Was nowości od 3D czyli 3D CAR CARE CERAMIC TOUCH lub CERAMIC COATING? @ShiningCar
 8. To pochwal nam się co to za płyn do spryskiwaczy z ASO?
 9. SF 365 jest bardzo dobry, to normalne że on tak gęstnieje? Czy to jest produkt który nie może być długo otwarty? Szkoda że produkt tak niedoceniany w naszym kraju, ogolnie marka dość niszowa ale planuje potestować więcej produktów tej marki w tym roku Vision ma lepszą śliskość ale domywanie lepsze ma SF 365.
 10. Ale może porysować a wtedy już będzie zmiana nieodwracalna, może waxoff od fireball? @Fireball pisał że nadaje się żeby doczyścić matowe lakiery. W przypadku matowych foli robotę robi WRAPPER SURFACE CLEANER. Mozna również użyć magicznej gąbki ale w ostateczności, pierwsze bym spróbował chemicznie i tym fireballem. Czy możesz zrobić zdjęcie tych zabrudzeń?
 11. To nie tak że się boje płukać silnik myjką, ale zawsze jest ta „doza niepewności” a jeśli jest bezpieczna alternatywa to bardzo chętnie
 12. Nie miałem nigdy żadnego wosku tej firmy, a szkoda
 13. Kusi mnie zakup parownicy ale nie wiem czy nie wyrzucę kasy w błoto. Da się wmiare szybko i bezpiecznie silnik za pomocą parownicy? Bo zazwyczaj silnik potrzebuje produktu typu Tar lub mocna zasada.
 14. A ja kupiłem na testy POORBOY'S CHENILLE WASH MITT, zauważyłem ze sporo ludzi na zagranicznych kanałach yt używa takich rękawic
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.