Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
13 godzin temu, sztefan24 napisał(a):

Jest jakiś ciekawszy, w miarę przystępny cenowo quick do felg lepszy niż rimtector?

Powiem Ci szczerze ze czekam na pojemności 5l, bo nie dosc ze fajnie domywa - akurat na moje brudy sprawdza sie perfekcyjnie to jeszcze zostawia świetną wartwę hydrofobową wieć nie trzea QD leciec po nim.

obraz.png.730c00ec2541e76b82e298369433f35b.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tu nie wrzucałem bo nie widziałem sensu takiego. Ale przy takich zabawkach, myślę że warto przypomnieć o tym co było kiedyś. 

IMG_1943.jpeg

IMG_1461.jpeg

Ps. Zapomniałem o katalaogsch surf city i jednym kicie jeszcze xD

IMG_2223.jpeg

IMG_2224.jpeg

  • Lubię to 7
  • Super 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kuba1 napisał(a):

@nervus Zazdroszczę.

Ten endurance spray to jakiś szybki dressing do opon, czy to samo co żelowy tyle że w innej konsystencji? 

Pytam bo bardzo go lubię, ale aplikacja żelu mnie denerwuje 😉

To wcześniejsza wersja obecnego endurance. 
latami go szukałem. Kilka razy przez różne problemy musiałem go przeczekać i ktoś go kupił mi w Polsce. Ale finalnie w końcu po latach udało się znów nówkę dorwać w tym kraju 🥰😍♥️🔥
generalnie endurance nie jest jakiś turbo żelowy. Mój jest może tyci bardziej wodnisty. Ale nie ma co wnikać nie potrzebnie. Ten sam produkt robiący to samo to jest. 

7 minut temu, Kuba1 napisał(a):

@imola33

Dzięki, nie wiedziałem 🙂

Bardziej mi chodzi o konsystencję, lubię efekt dotartego endurance, ale denerwuje mnie nakładanie i docieranie w tych wąskich rowkach, zajmuje to dużo czasu. Chyba że ja coś źle robię 

Spróbuj z pędzla, albo z aplikatora np. funky Witch (głównie używam go do dressingów bo ma zajebista pianka dla mnie)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, nervus napisał(a):

Ale finalnie w końcu po latach udało się znów nówkę dorwać w tym kraju 🥰😍♥️🔥

Ja miałem butlę z wgniotką na rancie i po czacie zaczeło cieknąć 😄 Pół produktu spierdzieliło 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarła paczka "pierwszej serii uzupełnień" na front, rzecz jasna dotarły rzeczy do detailingu i zaczęło padać. Jedna nowość u mnie to rinseless od Autoglyma: QuickRefresh i dedukowana mu szmata czyli InstaDry. Ciekaw jestem jak się spiszą.

 

 

20240311_140012.jpg

  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pablo15005 napisał(a):

@Lukasz-odkrywca ja jakoś nie mogę ogarnąć tej pasty... 4 groszki przejazd dwa i sucho 🫣 nie lubię takich past... Może z pad washerem się gryzie 😏

A jakiej wielkości dajesz te groszki ? Bo jej trzeba dać dość bogato, nie tak jak standardową pastę. No i też fakt, że szybko się wypracowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz-odkrywca ja jakoś nie mogę ogarnąć tej pasty... 4 groszki przejazd dwa i sucho 🫣 nie lubię takich past... Może z pad washerem się gryzie
To spróbuj DIY gold standard Polish. Jeden psik na pad i możesz pól dnia jechać i nie zaschnie :D
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe smalczyki na wiosnę wpadły od @antek1987 😁

W końcu blackfridayowy Primo jest już bezpieczny u tatusia po niezłych przeżyciach 😅

I jeszcze mi Zymola w gratisie wariat wrzucił 😅

Do następnych zakupów @antek1987, @Streat, @Tomas-sg @Bare Shine @Kris @damiano2007 💪

c1_20240314_21224682.jpeg.73b8371edcc5479c1c2a6ef7d7c468c1.jpeg

  • Lubię to 11
  • Super 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.