Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@Eryczek  Touch Lessa też mam bańkę 😁 używam tylko do oprysku. Zauważyłem, że raz mi ściąga ładnie brud z auta a innym razem  zostawia grubszy film drogowy. Czy mnie to wkurza? Nie bardzo bo gąbka dokończy dzieła 😁

Citrus Foam2 zużyłem tylko 1L w zeszłym sezonie i robi to co ma robić nie ruszając wosku moim zdaniem.  Citrus Foam1 faktycznie był mocniejszy.   W lecie dużo do szczęścia nie trzeba, luźne zanieczyszczenia zmiękcza i mycie gąbką jest bezpieczne.  Jak jest brudniejszy zawodnik to podbije stężenie lub dodam jakiegoś boostera do piany i jakoś to działa 😉

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw tego gagadka 😉 

IMG-3771.jpg
 

No i ciekawostka odnośnie Swissvaxa. Kupiłem od @antek1987 dwa słoiczki w starym typie w którym są pęknięte zakrętki (na szczęście nie wpływają na trwałość wosku bo są podwójne). Napisałem do Swissvaxa czy nie mają czasem całych i prosto ze Szwajcarii przyszły do mnie dwie nowe zakrętki. Niestety nie podumali, że nowe zakrętki nie pasują do starch słoiczków 😞 Ale i tak mega szanuję podejście firmy. 
IMG-3773.jpg

 



 

  • Lubię to 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea @Eryczek używam obu. Na TL złego słowa powiedzieć nie mogę . Myjąc 2 prywatne auta pod domem oprysk z bh TL a później mycie na dwa wiadra i lecę jedno auto po drugim bez zmiany wody w wiadrach. TL domywa jak dla mnie rewelacyjnie z oprysku oczywiście . Po umyciu obu aut woda w wiadrze z szamponem czysciutka a w drugim minimalnie coś widać że było myte. Dodam że na obu zawsze jest nalatane i czystych nie myję . Co do citrus foam 2 to mam wrażenie że mniej bezpieczny no i gorzej się wypłukuje. Lubię natomiast CF2 z PA wiadomo gorzej niż oprysk ale lepiej niż neutralna piana nawet przy stężeniu 1:20.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AudiBlask napisał(a):

@Tomas-sg gdzie kupiłeś ? 😅

Niemiec płakał jak sprzedawał 😉

Wpadł fajny kontakt do kolesia który miał trochę tego towaru i chciał się pozbyć w fajnych pieniążkach 😉 wszystko nieużywane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, że na forum jest nadal kilku świrów którzy podtrzymują zainteresowanie woskami i innymi produktami premium starych i uznanych marek. Jak się zarejestrowałem tutaj wiele lat temu to na okrągło leciały zachwyty nad SV, zymolami, polishangel, m&k itd itp. Fajnie, że nadal są tacy pasjonaci :)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba1 czasem mnie nie namawiaj później na pw, bo przez ciebie właśnie odebrałem z paczkomatu Sonusa 😆 na weekend zagonię siostrę, żeby umyła swoje E36, to wskoczę na nie z tym qd i zobaczymy czy warto było 😏 na razie wrażenia zapachowe pozytywne, taki mocno sonaxowy, świeżo-chemiczny zapach. Lubię, na plus 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.