Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Aqua ? Już mówię, lakier trochę za dobrze przygotowany jak pod QDka 😄 ale chciałem usunąć zanieczyszczenia po zimie i resztki innych QD także przed aplikacją wrzuciłem T&G, deironizer, Fireball Wax Off i na koniec odtłuszczone 50% IPA. Zapach chemiczna poziomka, aplikowałem na dworze, na czarnym lakierze bez problemu, całe auto jedną mikrofibrą Work Stuff Worker, rozprowadzenie trochę tępo ale dotarcie drugą stroną szmaty już lepiej. O trwałości i kropelkach jeszcze nic nie powiem, jutro trasa Lublin-Kraków-Lublin prawdopodobnie w deszczu także będę obserwował 🙂 Aplikowałem i zdjęcia trochę późno robiłem i światło już nie to, od tamtej pory auto stoi w garażu.

image_50438913.JPG.d159cd07dbfe796ea9236084cd2a868b.JPG

image_50425857.JPG.9485ed8c4d8589befe9c0343b4690944.JPG

 

23 godziny temu, sztefan24 napisał(a):

@Rafal9304 dostałeś sitka na koniec rurki do tych daje canyonów? Zamówiłem najpierw 10 sztuk i nie dostałem, teraz odebrałem kolejnych 5 i dostałem 4 sitka.

Dostałem osobno w woreczku 🙂 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 13:24, Romanek11 napisał(a):

Nie kosmetyki, ale też do auta. Koniec szarpania się z odkręcaniem śrub

 

Teraz wymiana kół to już raczej przyjemność jak męka 😁

 

Hehe mam identyczny zestaw Milwaukee już 2 rok 😀 będziesz Pan zadowolony 👌

Powiem ciekawostkę - znajomy miał problem z za pieczoną śruba piasty w Octavii II. Próbowali odkręcać w wulkanizacji dużymi pnaumatami, próbował mechanik elektrykiem DeWalta. Nie poszło. Podszedłem tym małym Milwaukee i trwało to 4 sekundy 😀

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, powerf napisał(a):

Poszedłem w ślady @Domel i nabyłem to cudo 🙂

 

 

Cholera .... własnie nie zdarzyłem opublikować recenzji na youtubie jeszcze - ale straszne G 😄 Użyte ze 4 razy. Cieknie z czarnej dyszy - jakimś cudem po palcach i zalewa czarny guzik. Guzik padł mi w sobote i nie dało się go wyłączyć, musiałem odkręcić głowicę i kabel wyjąć.

Jedyny plus to lepszy gwint który trzyma i butelka 1.5L.

Zostawiłem go tacie na serwis i właśnie mi odpisał, że polutował kabelki inaczej.....

Generalnie porażka 😄

obraz.png.7a22639c4eba89d68e65a98c1691608e.png

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel @powerf mam taki i jest znośny, nie jest najgorszej jakości, żyje już parę miesięcy (kupiłem go bo marolex aku się zepsuł, ciśnienie wydaje się dość podobne)


https://a.aliexpress.com/_EIi2mEV

mam też dwa takie które nakręca się na zwykłą butelkę, mają tragiczny gwint ale ta zaletę, że nie potrzebują żadnej specjalnej butli więc wkręcam na to co wpadnie mi w ręce.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask kurde dostałeś te lepsze, rozszerzane gabeczki a nie jak ja te proste do droższej maszynki.

 

Swoją drogą całkowicie nie rozumiem płaczu na temat jakości tych gąbek, moim zdaniem są półkę wyżej niż NAT o ADBL. Mam duże gąbki plaster miodu do DA i ta zielona tnie jak wściekła ale jest mega twarda. Osoby, które piszą, że każda gąbka ma taką samą twardość chyba nie rozróżniają zatwardzenia od rozwolnienia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask dla mnie NAT i ADBL to podobna półka, ADBL może trochę lepsze. Pracowałem tymi padami SPTA i powiem szczerze bardzo mi siadły, jak będą kupony to na pewno kupię zestaw 125 mm bo teraz mam dwa komplety po 5 sztuk 85 mm. 

 

Z padów to kupowałem właśnie ten plaster miodu od SPTA i płaskie też SPTA. Te płaskie też są spoko, nie jest to high level ale minimalnie dałbym je wyżej niż ADBL i NAT. Problem jest taki, że bez promocji/kuponów nie opłaca się ich kupować. Kupowałem też takie "kratkowane" futerka na DA i tnie to jak szalone ale zostawia kupę syfu. Osobiście jak odrazu wiem, że wleca dwa etapy to mała próba czy wszystko w porządku i jadę nimi. Mam też mikrofibrowe a'la bestia ale to nie to samo. Ciężko się nimi pracuje, szczerze to dla mnie bezużyteczne.

 

Zabijcie mnie ale testowałem pasty kocha, sonaxa, adbla, scholla, ewocar, FX Protect i pewnie coś jeszcze ale nie ma lepszej kombinacji finiszowej niż czarny NAT i menzerna 3500. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.