Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
22 godziny temu, Kuba1 napisał(a):

Będzie myte 😆

Dzięki za wosk @e36ace coś pięknego, całkiem niedrogo.

Szampon chemical guys prawie bezwonny, ten typ tak ma ?

niech służy 🙂 bardzo fajny wosk a sam kupiłem duży do swojej kolekcji 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, D@ViD napisał(a):

Zmieniłem HDD21 v1 na HDQ21. HDQ21 maszynka super, wycinka jak dzik, i wystarczy bieg max 3,5, do tego komfort pracy mega, ale mam takie wrażenie, że moja HDD chodziła znacznie ciszej niż obecna HDQ, a wszyscy maja odwrotne zdanie 😞

Może Twoja HDQ21 ma jakiś feler. Zreszta wiesz już, że inny egzemplarz HDQ21 też coś zbytno hałasuje. Ogólnie to maszyna jest cichsza od HDD21 chociażby z prostego powodu: to co na HDQ21 osiągniesz na 3 biegu, na HDD21 trzeba było pracowac na 5, nawet 6 biegu.

W sumie Evoxa w MRC mogłaby urządzic jakieś stanowisko do przeglądu maszynek, zarówno tych na gwarancji jak i po gwarancji.

14 godzin temu, pablo15005 napisał(a):

Dodatkowo grzeje pady lakier jak poje**na 🫣

A myślałem, że tylko ja mam z tym problem. 3 bieg, w miarę wolny przejazd np. niebieski Termo od Zvizzera a lakier nawet dość mocno nagrzany. Zasatanawiałem sie nawet nad zmianą talerza w niej.

HDQ15 tego problemu nie ma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, xadamx said:

W sumie Evoxa w MRC mogłaby urządzic jakieś stanowisko do przeglądu maszynek, zarówno tych na gwarancji jak i po gwarancji.

Bardzo dużo zależy tutaj od samej Evoxy i jako użytkownicy też musicie ich przycisnąć, że chcielibyście taki punkt u nas widzieć 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Slovak napisał(a):

Bardzo dużo zależy tutaj od samej Evoxy i jako użytkownicy też musicie ich przycisnąć, że chcielibyście taki punkt u nas widzieć 🙂 

Ok, idę cisnąć Krzyśka o to 🙂 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kuba1 napisał(a):

@bienek

W czymś to lepsze od techkara?

Pytam bo właśnie chce kupić 🙂

We wszystkim. Przepaść jakościowa. 

Ta pianownica robi lepszą piane niż P.A.

9 godzin temu, AudiBlask napisał(a):

Akurat na wykonanie to nie zwracam uwagi

Akurat uważam, że nie zwracanie w czym kolwiek na ten aspekt uwagi jest błędem. 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiory z ostatnich dwóch tygodni prezentują się następująco:

- roller 12mm z allegro w zamian za mojego pierwszego Kraussa Shinemaster 9mm,IMG20240222173859.jpg.547441a2bab85d2fcbb386360c764a8d.jpg

 - @CAR CRAZY jak zwykle perfekcyjne opakowanie i szybka realizacja,

 

IMG20240301065621.jpg.d5958569f70a1b26699947e3ccfe32ba.jpg

- @ShiningCar jak wyżej, ale to jedno z dwóch zamówień, z drugiego nie mam zdjęcia,

IMG20240301065127.jpg.bfb0db3a1a286f4f6010e3090d657f6d.jpg

- i drobnica, w tym Souveran od @Eryczek z alle.lokalnie 🙂

IMG20240301065756.jpg

  • Lubię to 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat uważam, że nie zwracanie w czym kolwiek na ten aspekt uwagi jest błędem. 
No wykonanie mega solidne. Na razie próbowałem na bh touchless i tu jakiegoś szału nie ma, ale on ogólnie podobno mało się pieni. Nie wiem czy zmiana dyszy na mniejszą nie poprawi jakości piany. Wlałem DIY incredible suds i już było duuzo lepiej. Będę sobie jeszcze jutro testował.

A ja dzisiaj tak. Też od Scs :) będzie jutro robione :)499e3f9d07d5f96484d4be5fdc11023a.jpg

  • Lubię to 8
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek i nadal sprzedaj z dużo talerzem pod 150mm , tez taka mam ale ma już ze 2 lata i talerze 125mm.
No ja od razu kupiłem do zestawu 125 i już założyłem bo mam tylko takie pady. Generalnie chyba wszystkie da 21mm mają talerz 150mm w standardzie.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SerowyCheetos napisał(a):

@Krzynio_spafreak Najpierw to chciałbym zacząć testować to co już mam a boję się że mi lata i aut zabraknie 😂 Ale śmiało możesz podesłać na pw co tam masz w ciekawych pieniążkach 😄

Krzysztof i sprzedaż swoich perełek ? 

Jak jego znam będę ciebie przeciągał na ciemną stronę mocy, słusznej mocy 😁

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.