Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@sztefan24  mamy z @Gardor pierwsze przemyślenia po myciu ta gąbeczką. Jest delikatna w pierwszym myciu już ją rozerwałem.  Wydaje się być bardzo miękka i trochę się przysysa do lakieru. Mam wrażenie, że powoduje to gorszy poślizg. Super się wypłukuje z niej brud. Warto kupić i sprawdzić kosztuje tyle co co 4pak 😉  Testy trwają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztefan24 gąbki z soft99 nie da się teraz kupić w praktycznie żadnym sklepie (na allegro z wyjątkiem kilku dropshipperów którzy handlują nie swoim towarem i mają nieaktualne stany magazynowe hurtowni i chińskich kont), jak ktoś potrzebuje taniej gąbki to teraz ta jest oczywistym wyborem z braku laku budżetowych alternatyw, temu jest popularna 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, xadamx napisał(a):

O widzę, że mocno ci ta maszyna weszła w Katowicach. Ciekaw jestem wrażeń.

Bajka. Jestem tak zadowolony ze szok 😄 Startuje od 1 biegu i jedzie gdzie chce na kazdym. Zero drgań. Poezja 😄 XFE pojdzie na sprzedaż 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@czesternapiszę na 100% kilka słów. Od dawna używam Adam`s Detail Spraya i jest to genialny QD. Prosty w użyciu i dający niesamowity efekt. Przy czym produkt nie robi tego czego oczekuje od niego większość użytkowników: pełnej korekty lakieru, maskowania rys i nie leży na aucie przez trzy miesiące😎

Od kilku miesięcy zastanawiałem się nad zakupem Adam`s Sprey Waxa. To miał byś Detail Sprey ale na sterydach. Decyzji nie potrafiłem podjąć ale kiedy pod koniec zeszłego roku, Adam`s zmienił formułę Adam`s Sprey Waxa, dokładając do carnauby, SiO2... No, mam galonik😀

Dla ciekawych: https://adamspolishes.com/products/adam-s-spray-wax-16oz?_pos=1&_psq=spray+wax&_ss=e&_v=1.0

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, czester napisał(a):

Może pojawi się w polskim sklepie.

Byłoby super ale wątpię. W Adamsa wkręciłem się właśnie dzięki sklepowi w Polsce. Pierwsze rzeczy kupiłem u nich w grudniu 2022 i później na początku 2023 roku. Na wiosnę 2023 miała do nich przyjść duża dostawa towaru, która nie doszła do dzisiaj. Stąd moje zakupy w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.